|
EVE SUITSU MÄLESTUSVÕISTLUSED
Pärnu 09.06.2012
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
70 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Pearu Jakob Ojamäe |
Sagittarius |
285 |
312 |
309 |
345 |
1251 |
2. |
Jaan Lott |
Tartu VK |
261 |
315 |
307 |
342 |
1225 |
3. |
Taavo Allik |
Viljandi SK/V-V.Võidu VK |
262 |
324 |
299 |
339 |
1224 |
4. |
Taavi Ennemuist |
Järvakandi Ilves |
274 |
295 |
281 |
323 |
1173 |
5. |
Tanel Kaasik |
Tallinna Kalev |
243 |
275 |
288 |
324 |
1130 |
6. |
Eimar Kukk |
Pärnu Meelis |
255 |
282 |
273 |
315 |
1125 |
7. |
Priit Viher |
Järvakandi Ilves |
251 |
282 |
264 |
324 |
1121 |
8. |
Mihkel Tomson |
Sagittarius |
220 |
277 |
283 |
326 |
1106 |
9. |
Leopold Kuusk |
Pärnu Meelis |
224 |
270 |
283 |
307 |
1084 |
10. |
Tarmo Häng |
Pärnu Meelis |
229 |
263 |
249 |
304 |
1045 |
11. |
Paul Järvsoo |
Tallinna Kalev |
206 |
277 |
249 |
298 |
1030 |
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Anete Kreicberga |
Amazones |
294 |
307 |
300 |
324 |
1225 |
2. |
Siret Luik |
Järvakandi Ilves |
276 |
305 |
293 |
335 |
1209 |
3. |
Rimma Matiejeva |
Amazones |
296 |
304 |
278 |
323 |
1201 |
4. |
Marina Rjabkova |
Amazones |
294 |
287 |
261 |
329 |
1171 |
5. |
Jelena Kononova |
Amazones |
271 |
280 |
263 |
304 |
1118 |
6. |
Taisi Telve |
Pärnu Meelis |
251 |
231 |
209 |
279 |
970 |
7. |
Nele-Triin Lott |
Tartu VK |
235 |
266 |
175 |
270 |
946 |
8. |
Eva Lank |
Tallinna Kalev |
0 |
0 |
213 |
304 |
517 |
SPORTVIBU VETERANID - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
60 m |
50 m |
40 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Eve Kivilo |
Järvakandi Ilves |
259 |
324 |
250 |
297 |
1130 |
2. |
Katrin Froš |
Pärnu Meelis |
267 |
283 |
249 |
315 |
1114 |
SPORTVIBU JUUNIORID - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Laura Nurmsalu |
Viljandi SK/V-V VK |
295 |
309 |
305 |
331 |
1240 |
2. |
Reena Pärnat |
Järvakandi Ilves |
272 |
317 |
302 |
329 |
1220 |
3. |
Reti Randorg |
Pärnu Meelis |
142 |
118 |
100 |
200 |
560 |
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Kerdo Tornius |
Järvakandi Ilves |
264 |
267 |
226 |
302 |
1059 |
2. |
Alo Nurmsalu |
Viljandi SK/V-V VK |
238 |
214 |
183 |
237 |
872 |
3. |
Hans-Martin Pael |
Viljandi SK/V-V VK |
179 |
240 |
190 |
260 |
869 |
4. |
Sander Landing |
Pärnu Meelis |
211 |
203 |
124 |
280 |
818 |
SPORTVIBU KADETID - Neiud
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
60 m |
50 m |
40 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Helena Saks |
Järvakandi Ilves |
291 |
307 |
304 |
330 |
1232 |
2. |
Merit Klettenberg |
Viljandi SK/V.-Võidu VK |
293 |
301 |
281 |
319 |
1194 |
3. |
Laura Tukk |
Viljandi SK/V.-Võidu VK |
230 |
265 |
228 |
275 |
998 |
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2 x 30m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Markus Vaikjärv |
Pärnu Meelis |
317 |
323 |
640 |
2. |
Rait Mändmets |
Viljandi SK/V.-Võidu VK |
319 |
316 |
635 |
3. |
Romet Reilson |
Pärnu Meelis |
196 |
232 |
428 |
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 30m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Maris Tetsmann |
Viljandi SK/V.-Võidu VK |
322 |
326 |
648 |
2. |
Kadri Lilienthal |
Järvakandi Ilves |
320 |
313 |
633 |
3. |
Kätriin Taal |
Pärnu Meelis |
309 |
310 |
619 |
4. |
Kristel Peet |
Pärnu Meelis |
302 |
303 |
605 |
5. |
Berit Toome |
Pärnu Meelis |
287 |
290 |
577 |
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 20m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Markus Visnapuu |
Pärnu Meelis |
316 |
301 |
617 |
2. |
Janar Visnapuu |
Pärnu Meelis |
293 |
282 |
575 |
3. |
Emil Andreas Pukk |
Pärnu Meelis |
241 |
262 |
503 |
4. |
Richard Rösler |
Viljandi SK/V-V VK |
238 |
247 |
485 |
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Triinu Lilienthal |
Järvakandi Ilves |
347 |
336 |
683 |
2. |
Marite Sommer |
Järvakandi Ilves |
324 |
344 |
668 |
3. |
Karolin Martinson |
Pärnu Meelis |
321 |
325 |
646 |
4. |
Grete Rahnel |
Viljandi SK/V-V VK |
299 |
289 |
588 |
PLOKKVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
50 m |
50 m |
Kokku |
1. |
Priit Tormis |
JAK |
339 |
319 |
658 |
PLOKKVIBU KADETID - Noormehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
50 m |
50 m |
Kokku |
1. |
Artur Aas |
Türi Vibukool |
219 |
260 |
479 |
PLOKKVIBU KADETID - Neiud
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
50 m |
50 m |
Kokku |
1. |
Kristi Ilves |
Türi Vibukool |
285 |
271 |
556 |
PLOKKVIBU JUUNIORID - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
50 m |
50 m |
Kokku |
1. |
Saskia Kaldamäe |
Tallinna Kalev |
324 |
324 |
648 |
PLOKKVIBU NOORED - Poisid
(2 x 30m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Kristjan Puusepp |
Türi Vibukool |
321 |
324 |
645 |
PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 30m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Linda-Liis Laikoja |
Türi Vibukool |
336 |
319 |
655 |
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 20m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Kristjan Ilves |
Türi Vibukool |
352 |
344 |
696 |
2. |
Ranet Hulko |
Türi Vibukool |
314 |
321 |
635 |
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20m Ø122cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Karolin Puusepp |
Türi Vibukool |
313 |
318 |
631 |
|
|