JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI E-POSTI TURNIIR
III ring (06.02 - 19.02)



SPORTVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Stefan Nilsson 1963 IF Karlsvik SWE 294 -1 294 -2 588 -1 298 -1 297 -1 595 -1 1183
2. Antti Tekoniemi 1982 Vaasan Diana-57 FIN 289 -4 290 -6 579 -5 295 -1 294 -1 589 -1 1168
3. Aki Virtanen 1974 Wilhelm Tell FIN 293 -2 291 -5 584 -2 290 -4 286 -5 576 -5 290 -2 292 -2 582 -2 1166
3. Kalogiannis Vasilis 1960 Acheens GRE 291 -3 293 -3 584 -3 290 -4 292 -2 582 -2 290 -2 287 -6 577 -5 1166
5. Adrianas Kovalevskij 1993 LSK LTU 288 -5 295 -1 583 -4 291 -2 288 -4 579 -4 284 -7 281 -9 565 -8 1162
6. Paulo Santos 1975 Tartu VK EST 291 -2 290 -3 581 -3 290 -2 289 -5 579 -4 1160
7. Klas Toresson 1995 Järnvägens Bågskytte Förening SWE 279 -10 279 -15 558 -14 286 -10 281 -9 567 -8 289 -5 292 -2 581 -3 1148
8. Antti Mansukoski 1989 Kurikan Ryhti FIN 278 -13 292 -4 570 -9 283 -9 290 -4 573 -6 1143
9. Stasys Surutkovičius 1969 LSK LTU 285 -6 287 -8 572 -6 287 -8 279 -13 566 -9 271 -18 239 -31 510 -30 1138
9. Ignas Morkeliunas 1991 Kauno lankininkai LTU 277 -16 289 -7 566 -10 288 -7 284 -7 572 -6 1138
11. Kęstutis Timinskas 1987 LSK LTU 285 -6 286 -9 571 -7 287 -8 273 -24 560 -14 287 -6 278 -11 565 -8 1136
12. Jānis Apsītis 1982 Amazones LAT 276 -20 276 -19 552 -20 275 -23 283 -8 558 -17 284 -7 287 -6 571 -7 1129
13. Bogdanos Giorgos 1982 Acheens GRE 279 -10 281 -11 560 -12 282 -13 281 -9 563 -11 280 -10 279 -10 559 -11 1123
14. Borja Goñalons Meca 1981 Club D'arc Mao ESP 281 -9 280 -13 561 -11 281 -17 280 -12 561 -13 1122
15. Karl-Kristjan Smitt 1994 Järvakandi Ilves EST 282 -13 277 -16 559 -16 279 -13 282 -8 561 -10 1120
16. Jānis Amatnieks 1994 Amazones LAT 275 -22 265 -31 540 -28 289 -6 274 -20 563 -11 280 -10 277 -12 557 -12 1120
17. Gawel Kucowski 1979 Drukarz POL 277 -16 275 -22 552 -19 285 -11 281 -9 566 -9 1118
18. Siim Aaver 1989 Järvakandi Ilves EST 276 -20 281 -11 557 -16 277 -21 276 -17 553 -20 1110
19. Eduards Lapsiņš 1962 Amazones LAT 279 -10 280 -13 559 -13 260 -38 278 -14 538 -27 276 -16 274 -14 550 -15 1109
20. Andreou Haralampos 1957 Acheens GRE 278 -15 277 -17 555 -17 270 -28 274 -20 544 -24 278 -14 275 -13 553 -13 1108
21. Pyry Ekholm 1980 Robin Hood FIN 269 -27 276 -19 545 -25 282 -13 270 -27 552 -21 277 -15 274 -14 551 -14 1103
22. Jaanus Gross ? Sagittarius EST 269 -27 277 -17 546 -23 280 -19 275 -18 555 -18 1101
23. Adamas Kovalevskij 1995 LSK LTU 274 -23 273 -24 547 -22 279 -20 271 -26 550 -22 280 -10 270 -18 550 -15 1100
24. Ugnius Timinskas 1989 LSK LTU 270 -26 275 -22 545 -24 274 -24 275 -18 549 -23 1094
25. Hervé Filleul 1963 US Montfermeil FRA 278 -13 279 -15 557 -15 266 -31 265 -29 531 -32 1088
26. Taavi Ennemuist 1986 Järvakandi Ilves EST 266 -29 260 -36 526 -31 282 -13 278 -14 560 -14 1086
27. Māris Lapiņš 1992 Amazones LAT 260 -35 265 -31 525 -32 274 -24 268 -28 542 -25 270 -21 273 -16 543 -19 1085
28. Ivo Lipste 1965 Amazones LAT 273 -24 271 -25 544 -26 264 -33 274 -20 538 -27 1082
29. Þorsteinn Snorrason 1967 IFR ISL 261 -32 248 -43 509 -39 272 -27 265 -29 537 -29 276 -16 268 -19 544 -17 1081
30. Jaakko Setälä 1978 Robin Hood FIN 272 -25 269 -27 541 -27 248 -44 254 -40 502 -42 271 -18 264 -20 535 -20 1076
31. Inārs Dubkevičš 1976 Amazones LAT 246 -43 268 -30 514 -37 269 -30 272 -25 541 -26 266 -25 264 -20 530 -23 1071
32. Roberts Daukste ? Amazones LAT 252 -41 269 -27 521 -34 276 -22 260 -35 536 -30 269 -22 262 -23 531 -22 1067
33. Indrek Võhumõõk 1976 Vana-Võidu VK EST 261 -32 256 -39 517 -35 271 -18 273 -16 544 -17 1061
34. Regimantas Čiupaila 1956 LSK LTU 255 -38 258 -37 513 -38 266 -31 262 -33 528 -34 269 -22 263 -22 532 -21 1060
35. Gints Jonasts 1972 Amazones LAT 263 -31 258 -37 521 -33 270 -28 261 -34 531 -32 263 -27 254 -29 517 -25 1052
36. Marcus Svensson 1993 Järnvägens Bågskytte Förening SWE 261 -36 263 -31 524 -35 269 -22 257 -27 526 -24 1050
37. Seppo Hätönen 1978 Robin Hood FIN 259 -37 269 -27 528 -30 261 -36 243 -43 504 -41 258 -29 258 -25 516 -28 1044
38. Kerdo Tornius 1997 Järvakandi Ilves EST 260 -35 0 -68 260 -59 263 -35 256 -39 519 -37 260 -28 257 -27 517 -25 1036
39. Daniel Byhlin 1993 Järnvägens Bågskytte Förening SWE 220 -47 264 -33 484 -45 257 -39 260 -35 517 -38 257 -30 258 -25 515 -29 1032
40. Anders Fredriksson 1970 Järnvägens Bågskytte Förening SWE 253 -40 255 -41 508 -40 264 -33 259 -38 523 -36 247 -31 259 -24 506 -31 1031
41. Goran Vujkovic 1965 Artemis SRB 255 -38 249 -42 504 -41 255 -40 250 -42 505 -40 266 -25 251 -30 517 -25 1022
42. Vladas Šakauskas 1955 LSK LTU 235 -45 256 -39 491 -44 253 -41 260 -35 513 -39 239 -32 234 -32 473 -32 1004
43. Mihails Ovchiņņikovs ? Amazones LAT 261 -32 240 -45 501 -42 252 -42 239 -44 491 -44 992
44. Karl Kivilo 1999 Järvakandi Ilves EST 177 -57 0 -68 177 -66 249 -43 252 -41 501 -43 213 -33 214 -34 427 -33 928
45. Aleksejs Spuris 1993 Amazones LAT 246 -43 246 -44 492 -43 216 -48 186 -52 402 -52 894
46. Bagi Szabolcs 1983 Artemis SRB 213 -50 199 -50 412 -49 239 -45 213 -49 452 -45 212 -34 205 -35 417 -35 869
47. Mantas Linka 1999 LSK LTU 219 -48 202 -49 421 -47 205 -50 227 -45 432 -48 853
48. Mihkel Ander Polli 1997 Järvakandi Ilves EST 172 -59 180 -54 352 -54 192 -52 223 -46 415 -50 207 -35 195 -37 402 -36 817
49. Kārlis Akots Gribulis 1997 Amazones LAT 194 -53 181 -53 375 -52 219 -47 210 -50 429 -49 174 -37 201 -36 375 -37 804
50. Staņislavs Demenčuks ? Amazones LAT 175 -58 133 -58 308 -56 205 -50 205 -51 410 -51 169 -38 187 -38 356 -38 766
51. Kevin Kaldoja 1999 Järvakandi Ilves EST 217 -49 132 -59 349 -55 122 -40 162 -39 284 -40 633
52. Mark Tendal 1997 Järvakandi Ilves EST 197 -52 0 -68 197 -65 205 -36 219 -33 424 -34 621
53. Kristers Bērzs 1998 Amazones LAT 131 -61 144 -55 275 -58 188 -53 140 -55 328 -53 603
54. Kristers Krilovs ? Amazones LAT 140 -54 147 -54 287 -54 157 -39 136 -40 293 -39 580
55. Jānis Ozoliņš ? Amazones LAT 155 -60 141 -56 296 -57 130 -55 151 -53 281 -55 577
56. Petri Ihanus 1970 Jyväs-Sulka ry FIN 285 -6 285 -10 570 -8 570
57. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 283 -12 285 -6 568 -7 568
58. Klas Vängman 1944 IF Karlsvik SWE 281 -17 274 -20 555 -18 555
59. Priit Viher 1988 Järvakandi Ilves EST 277 -16 276 -19 553 -18 553
60. Dalius Mačernius 1977 LSK LTU 277 -16 271 -25 548 -21 548
61. Lennart Nilsson 1938 IF Karlsvik SWE 273 -26 263 -31 536 -30 536
62. Maurycy Úwieczak 1990 Drukarz POL 265 -30 264 -33 529 -29 529
63. Jérôme Mennecart 1968 Diane Club Châteauneuf FRA 252 -41 263 -35 515 -36 515
64. Allan Niin 1998 Järvakandi Ilves EST 121 -63 109 -61 230 -62 121 -56 127 -56 248 -49 478
65. Mihails Ovchiņņikovs ? Amazones LAT 224 -46 231 -46 455 -46 455
66. Kalle Törnblom 1943 IF Karlsvik SWE 222 -46 215 -48 437 -46 437
67. Jānis Marherts ? Amazones LAT 212 -49 221 -47 433 -47 433
68. Ben Eve 1998 Bride Valley Archers GBR 209 -51 205 -48 414 -48 414
69. Ņikita Bober ? Odisejs LAT 191 -55 208 -47 399 -50 399
70. Kristaps Novads ? - LAT 185 -56 196 -51 381 -51 381
71. Reinis Kļavis 1978 Amazones LAT 193 -54 182 -52 375 -53 375
72. Maksims Rahunoks ? Odisejs LAT 110 -65 140 -57 250 -60 250
73. Reuben Kingston 2000 Bride Valley Archers GBR 121 -63 127 -60 248 -61 248
74. Andrejs Koršunoks ? Odisejs LAT 129 -62 72 -64 201 -63 201
75. Edvards Barauss ? Odisejs LAT 91 -66 109 -61 200 -64 200
76. Artis Kuģis ? Amazones LAT 64 -67 77 -63 141 -67 141
77. Edvīns Indriksons ? Odisejs LAT 57 -69 58 -65 115 -68 115
78. Andrejs Kuļevecs ? Odisejs LAT 62 -68 49 -66 111 -69 111
79. Arvis Kuģis ? Amazones LAT 55 -70 47 -67 102 -70 102

SPORTVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Gerda Pociūnaitė 1993 LSK LTU 277 -3 278 -5 555 -3 287 -1 285 -1 572 -1 276 -4 279 -1 555 -2 1127
2. Siret Luik 1986 Järvakandi Ilves EST 281 -1 282 -2 563 -1 279 -3 281 -3 560 -3 1123
3. Eve Kivilo 1961 Järvakandi Ilves EST 280 -2 279 -4 559 -2 280 -2 282 -2 562 -2 1121
4. Reena Pärnat 1993 Järvakandi Ilves EST 269 -6 281 -3 550 -5 273 -6 276 -6 549 -5 281 -1 276 -2 557 -1 1107
5. Anete Kreicberga ? Amazones LAT 276 -4 278 -4 554 -4 277 -3 274 -3 551 -3 1105
6. Anneli Preimann 1988 Järvakandi Ilves EST 271 -4 274 -6 545 -6 279 -2 272 -4 551 -3 1096
7. Inga Rabikauskaitė 1982 LSK LTU 270 -5 283 -1 553 -4 274 -5 266 -10 540 -7 1093
8. Miglė Petruškevičiūtė 1989 LSK LTU 255 -12 266 -8 521 -9 269 -8 277 -5 546 -6 1067
9. Helena Saks 1995 Järvakandi Ilves EST 265 -7 260 -9 525 -8 264 -9 265 -11 529 -11 1054
10. Marina Rjabkova 1982 Amazones LAT 263 -8 269 -7 532 -7 255 -14 258 -15 513 -14 266 -5 255 -8 521 -6 1053
11. Raili Raudsepp 1986 Tartu VK EST 244 -15 249 -13 493 -13 264 -9 271 -8 535 -9 264 -7 252 -10 516 -7 1051
12. Dalia Čiupailienė 1955 LSK LTU 258 -9 251 -12 509 -11 270 -7 260 -13 530 -10 253 -10 263 -6 516 -7 1046
13. Nuria Mercadal Marques 1988 Club D'arc Mao ESP 256 -11 249 -13 505 -12 259 -13 264 -12 523 -13 1028
14. Andra Jargane ? Amazones LAT 264 -9 272 -7 536 -8 227 -12 258 -7 485 -11 1021
15. Bessi Kasak 1989 Järvakandi Ilves EST 254 -13 233 -20 487 -16 266 -5 265 -5 531 -5 1018
16. Santa Bērziņa 1996 Amazones LAT 239 -17 217 -23 456 -19 252 -16 255 -16 507 -15 262 -8 243 -12 505 -9 1012
17. Natālija Pogrebova 1983 Amazones LAT 258 -9 253 -11 511 -10 253 -15 231 -21 484 -19 174 -18 170 -19 344 -18 995
18. Gabija Visockytė 1995 LSK LTU 248 -14 242 -15 490 -15 229 -21 259 -14 488 -18 978
19. Kristina Butavičiūtė 1989 LSK LTU 219 -21 240 -17 459 -18 249 -18 250 -18 499 -17 958
20. Viktorija Meškėnaitė 1994 LSK LTU 241 -16 239 -18 480 -17 230 -20 236 -19 466 -21 946
21. Elena Kononova 1976 Amazones LAT 235 -19 235 -20 470 -20 236 -11 200 -16 436 -14 906
22. Digna Vietniece ? Odisejs LAT 212 -22 237 -19 449 -20 211 -15 223 -14 434 -15 883
23. Digna Ropiņa ? Amazones LAT 220 -20 225 -21 445 -21 225 -22 197 -22 422 -22 867
24. Triinu Lilienthal 2000 Järvakandi Ilves EST 223 -19 216 -24 439 -22 205 -24 172 -25 377 -24 816
25. Kadri Lilienthal 1998 Järvakandi Ilves EST 174 -29 203 -28 377 -29 218 -23 179 -23 397 -23 198 -16 210 -15 408 -16 805
26. Agnese Kinne ? Amazones LAT 90 -32 158 -31 248 -31 155 -26 174 -24 329 -25 216 -14 241 -13 457 -13 786
27. Dagnija Pāruma ? Amazones LAT 189 -26 214 -26 403 -26 192 -17 171 -17 363 -17 766
28. Marite Sommer 2000 Järvakandi Ilves EST 159 -25 169 -26 328 -26 166 -19 171 -17 337 -19 665
29. Valija Kalvāne ? Amazones LAT 189 -26 209 -27 398 -27 101 -28 161 -27 262 -27 109 -20 109 -20 218 -20 660
30. Jelena Malaša Homicevica ? Amazones LAT 261 -12 267 -9 528 -12 528
31. Ilze Dukovska ? Amazones LAT 146 -30 162 -30 308 -30 96 -29 85 -29 181 -29 97 -21 104 -21 201 -21 509
32. Oksana Jurćenko ? Amazones LAT 252 -16 253 -17 505 -16 505
33. Rūta Papievytė 1990 LSK LIT 257 -9 247 -11 504 -10 504
34. Katre Kröönström 1969 Tallinna Kalev EST 230 -18 260 -9 490 -14 490
35. Margarita Butiakova 1989 LSK LIT 225 -13 254 -9 479 -12 479
36. Anastasija Avsjuka ? Odisejs LAT 197 -24 241 -16 438 -23 438
37. Barbara Žuromska 1989 Amazones LAT 212 -22 216 -24 428 -24 428
38. Ieva Sipavičiūtė 1995 LSK LTU 195 -25 225 -21 420 -25 420
39. Kristīne Paura 1981 Amazones LAT 180 -28 203 -28 383 -28 383
40. Benita Stréle ? Amazones LAT 137 -27 107 -28 244 -28 244
41. Jenny Stazicker 1999 Bride Valley Archers GBR 114 -31 121 -32 235 -32 235
42. Olga Petrova ? Amazones LAT 77 -34 85 -33 162 -33 162
43. Valērija Šatrava ? Odisejs LAT 80 -33 50 -37 130 -34 130
44. Albīna Eversa ? Odisejs LAT 63 -35 56 -34 119 -35 119
45. Ieva Spūle ? Amazones LAT 48 -36 56 -34 104 -36 104
46. Maira Novada ? - LAT 46 -37 53 -36 99 -37 99

PLOKKVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Vladas Šigauskas 1967 KSLA LTU 294 -3 295 -2 589 -2 299 -1 298 -1 597 -1 1186
2. Marko Järvenpää 1966 AC Ulvila FIN 298 -1 296 -1 594 -1 295 -2 296 -2 591 -2 1185
3. Victor Canalejas Tejero 1979 UAM ESP 294 -3 290 -5 584 -5 292 -4 295 -3 587 -4 296 -1 294 -1 590 -1 1177
4. Evert Ressar 1983 Järvamaa AK EST 295 -2 291 -4 586 -4 295 -2 295 -3 590 -3 1176
5. Valerijus Denisovas 1963 LSK LTU 292 -7 289 -6 581 -6 292 -4 291 -5 583 -5 286 -6 292 -2 578 -3 1164
6. Emil Arnesson 1986 Järnvägens Bågskytte Förening SWE 292 -7 287 -12 579 -8 287 -10 284 -16 571 -15 292 -2 289 -3 581 -2 1160
7. Kaspar Elarts 1988 sk-Atlantis LAT 288 -14 289 -6 577 -9 287 -10 289 -6 576 -9 1153
7. Jonne Uusitupa 1978 Tampereen Jousiampujat FIN 289 -10 288 -10 577 -10 289 -7 287 -13 576 -9 1153
9. Risto Ylätalo 1959 KyJo FIN 289 -10 286 -14 575 -15 289 -7 288 -10 577 -7 287 -4 287 -5 574 -5 1152
10. Andreas Skalberg 1980 IF Karlsvik SWE 290 -9 286 -14 576 -13 287 -10 288 -10 575 -12 1151
11. Mikko Juutilainen 1989 Wilhelm Tell FIN 289 -10 284 -16 573 -16 287 -10 289 -6 576 -9 1149
12. Jaan Kookla 1964 Vana-Võidu vibuklubi EST 285 -15 288 -10 573 -14 287 -4 288 -4 575 -4 1148
13. Mindaugas Baranauskas 1959 LSK LTU 286 -16 289 -6 575 -14 288 -3 284 -7 572 -6 1147
14. Priit Tormis 1974 Pärnu Meelis EST 287 -10 287 -13 574 -13 284 -8 286 -6 570 -7 1144
14. Vilius Švedas 1992 LSK LTU 285 -17 279 -19 564 -19 288 -9 289 -6 577 -7 285 -7 282 -8 567 -8 1144
16. Jonas Ivancevičius 1971 LSK LTU 281 -20 279 -19 560 -20 282 -16 286 -15 568 -16 282 -9 281 -9 563 -9 1131
17. Tomas Liekis 1963 LSK LTU 279 -22 277 -24 556 -23 280 -10 281 -9 561 -10 1117
17. Petras Dagys 1938 LSK LTU 281 -20 279 -19 560 -21 281 -17 276 -18 557 -18 279 -11 276 -11 555 -11 1117
19. Sigitas Miškinis 1958 LSK LTU 266 -27 264 -27 530 -27 277 -18 281 -17 558 -17 274 -13 273 -12 547 -13 1105
20. Juozas Januškevičius 1955 LSK LTU 271 -26 279 -19 550 -25 279 -11 272 -13 551 -12 1101
21. Agris Adamberg ? Järvakandi Ilves EST 258 -28 260 -28 518 -28 267 -14 270 -14 537 -14 1055
22. Vitor Hugo Ferreira 1965 SGS POR 293 -5 295 -2 588 -3 588
23. Peter Sigil 1994 Vordingborg Bueskyttelaug DEN 292 -4 289 -6 581 -6 581
23. Mads Knudsen 1992 Broby DEN 293 -5 288 -10 581 -7 581
25. Jouni Pekander 1966 Piili FIN 287 -15 289 -6 576 -11 576
25. Margus Mardu 1962 Järvakandi Ilves EST 289 -10 287 -12 576 -12 576
27. Anssi Pajunen 1961 Wilhelm Tell FIN 283 -18 282 -17 565 -17 565
27. Alexandre Campalle 1970 Clube Esperia BRA 283 -18 282 -17 565 -18 565
29. Timo Türn 1990 Järvakandi Ilves EST 278 -23 278 -23 556 -22 556
30. Jonas Kiškis 1960 LSK LTU 276 -20 276 -18 552 -19 552
30. Jere Forsberg 1994 Piili FIN 275 -24 277 -24 552 -24 552
32. Andris Bēniņš 1970 Amazones LAT 273 -25 274 -26 547 -26 547
33. Timo Lumiainen 1965 Tornio Finland FIN 277 -18 267 -21 544 -20 544
34. Jurijs Koćergins ? Amazones LAT 270 -21 272 -20 542 -21 542

PLOKKVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Julija Oleksejenko 1965 sk-Atlantis LAT 291 -1 293 -1 584 -1 291 -1 285 -3 576 -1 1160
2. Jelena Babinina 1977 KSLA LTU 286 -4 282 -4 568 -4 285 -2 289 -1 574 -2 1142
3. Erja Järvenpää 1964 AC Ulvila FIN 287 -3 283 -2 570 -2 285 -2 287 -2 572 -3 1142
4. Susanna Makkonen 1967 Sinisulat FIN 288 -2 281 -6 569 -3 282 -4 285 -3 567 -4 285 -1 284 -1 569 -1 1138
5. Mariel Jäätma 1990 Järvakandi Ilves EST 280 -6 282 -4 562 -6 280 -2 282 -2 562 -2 1124
6. Jelena Oleksejenko 1989 sk-Atlantis LAT 284 -5 283 -2 567 -5 277 -5 279 -5 556 -5 1123
7. Maarika Jäätma 1969 Järvakandi Ilves EST 276 -7 276 -7 552 -7 275 -3 277 -3 552 -3 1104
8. Teresa Vida Piñuela 1988 UAM ESP 274 -8 272 -8 546 -8 272 -6 274 -6 546 -6 268 -5 274 -4 542 -4 1092
9. Piret Luik 1989 Järvakandi Ilves EST 268 -7 265 -7 533 -7 269 -4 272 -5 541 -5 1074
10. Eva Godlund 1944 Järnvägens Bågskytte Förening SWE 254 -8 255 -8 509 -8 253 -6 251 -6 504 -6 1013
11. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev EST 268 -9 271 -9 539 -9 539


Copyright (c) 2001-2020 AC Ilves
Webmaster