|
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2010,
OLIVER PURI VII MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi, 17-18.04.2010. ( täiendatud 20.04.2010 )
17.04.2010 - Rapla maakonna meistrivõistlused
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
FITA-1 |
10 |
X |
9 |
1. |
Anneli Preimann |
Järvakandi Ilves |
296 |
-2 |
315 |
-2 |
301 |
-2 |
331 |
-3 |
1243 |
33 |
15 |
60 |
2. |
Eve Kivilo |
Järvakandi Ilves |
281 |
-3 |
324 |
-1 |
279 |
-4 |
335 |
-2 |
1219 |
36 |
14 |
44 |
3. |
Liga Zommere |
Riga Amazones |
301 |
-1 |
300 |
-3 |
299 |
-3 |
317 |
-5 |
1217 |
26 |
7 |
51 |
4. |
Siret Luik |
Järvakandi Ilves |
278 |
-4 |
298 |
-4 |
304 |
-1 |
336 |
-1 |
1216 |
33 |
14 |
48 |
5. |
Oksana Jurcenko |
Riga Amazones |
262 |
-5 |
280 |
-6 |
276 |
-5 |
312 |
-6 |
1130 |
15 |
4 |
45 |
6. |
Katrin Froš |
Pärnu Meelis |
256 |
-6 |
285 |
-5 |
258 |
-6 |
310 |
-7 |
1109 |
20 |
6 |
35 |
7. |
Anete Kreicberga |
Riga Amazones |
251 |
-7 |
276 |
-7 |
257 |
-7 |
319 |
-4 |
1103 |
15 |
3 |
37 |
8. |
Bessi Kasak |
Järvakandi Ilves |
195 |
-8 |
245 |
-8 |
179 |
-8 |
264 |
-8 |
883 |
5 |
1 |
26 |
SPORTVIBU - Naisjuuniorid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
FITA-1 |
10 |
X |
9 |
1. |
Anete Kreicberga |
Riga Amazones |
251 |
-1 |
276 |
-1 |
257 |
-1 |
319 |
-1 |
1103 |
15 |
3 |
37 |
PLOKKVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
FITA-1 |
10 |
X |
9 |
1. |
Julija Oleksejenko |
Atlantis |
317 |
-1 |
345 |
-1 |
335 |
-1 |
345 |
-1 |
1342 |
70 |
23 |
54 |
2. |
Erja Järvenpää |
AC Ulvila |
315 |
-2 |
323 |
-2 |
301 |
-3 |
340 |
-2 |
1279 |
46 |
21 |
54 |
3. |
Saskia Kaldamäe |
Tallinna Kalev |
278 |
-4 |
298 |
-3 |
307 |
-2 |
338 |
-3 |
1221 |
33 |
14 |
53 |
4. |
Evelyn Rang |
Tallinna Kalev |
290 |
-3 |
297 |
-4 |
287 |
-4 |
336 |
-4 |
1210 |
40 |
14 |
43 |
PLOKKVIBU - Naisjuuniorid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
FITA-1 |
10 |
X |
9 |
1. |
Saskia Kaldamäe |
Tallinna Kalev |
278 |
-1 |
298 |
-1 |
307 |
-1 |
338 |
-1 |
1221 |
33 |
14 |
53 |
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
|
70 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
FITA-1 |
10 |
X |
9 |
1. |
Jaanus Gross |
Sagittarius |
236 |
-5 |
309 |
-1 |
301 |
-3 |
338 |
-1 |
1184 |
33 |
13 |
50 |
2. |
Eduard Lapsinš |
Riga Amazones |
245 |
-2 |
287 |
-3 |
302 |
-1 |
329 |
-4 |
1163 |
25 |
4 |
47 |
3. |
Paulo Santos |
Tallinna Kalev |
220 |
-9 |
296 |
-2 |
297 |
-4 |
329 |
-5 |
1142 |
24 |
8 |
47 |
4. |
Aivo Agu |
Järvakandi Ilves |
228 |
-7 |
275 |
-7 |
301 |
-2 |
337 |
-2 |
1141 |
27 |
9 |
45 |
5. |
Ivo Lipste |
Riga Amazones |
229 |
-6 |
276 |
-6 |
290 |
-5 |
336 |
-3 |
1131 |
29 |
7 |
32 |
6. |
Siim Aaver |
Järvakandi Ilves |
237 |
-4 |
270 |
-8 |
284 |
-6 |
325 |
-6 |
1116 |
25 |
7 |
36 |
7. |
Rait Ots |
Tallinna Kalev |
247 |
-1 |
276 |
-5 |
274 |
-7 |
316 |
-7 |
1113 |
17 |
7 |
39 |
8. |
Tanel Kaasik |
Tallinna Kalev |
244 |
-3 |
262 |
-10 |
269 |
-8 |
308 |
-10 |
1083 |
18 |
6 |
39 |
9. |
Taavi Ennemuist |
Järvakandi Ilves |
224 |
-8 |
280 |
-4 |
263 |
-10 |
314 |
-9 |
1081 |
21 |
6 |
31 |
10. |
Priit Viher |
Järvakandi Ilves |
207 |
-10 |
263 |
-9 |
269 |
-9 |
316 |
-8 |
1055 |
18 |
4 |
35 |
11. |
Andres Ansip |
Järvakandi Ilves |
203 |
-11 |
215 |
-11 |
191 |
-11 |
273 |
-11 |
882 |
6 |
2 |
18 |
PLOKKVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
|
70 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
FITA-1 |
10 |
X |
9 |
1. |
Evert Ressar |
Järvamaa AK |
323 |
-1 |
344 |
-1 |
335 |
-1 |
352 |
-2 |
1354 |
71 |
29 |
59 |
2. |
Marko Järvenpää |
AC Ulvila |
315 |
-2 |
343 |
-2 |
330 |
-2 |
352 |
-1 |
1340 |
77 |
33 |
32 |
3. |
Margus Mardu |
Järvakandi Ilves |
312 |
-3 |
320 |
-3 |
322 |
-3 |
330 |
-5 |
1284 |
59 |
23 |
50 |
4. |
Kaspar Elarts |
Atlantis |
280 |
-4 |
316 |
-4 |
313 |
-4 |
338 |
-4 |
1247 |
43 |
13 |
50 |
5. |
Risto Ylätalo |
KoJo |
265 |
-5 |
298 |
-5 |
297 |
-5 |
340 |
-3 |
1200 |
33 |
7 |
39 |
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
N.FITA |
10 |
X |
9 |
1. |
Karl-Kristjan Smitt |
Järvakandi Ilves |
270 |
-1 |
285 |
-1 |
284 |
-1 |
334 |
-1 |
1173 |
20 |
7 |
41 |
SPORTVIBU KADETID - Neiud
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
60 m |
|
50 m |
|
40 m |
|
30 m |
|
N.FITA |
10 |
X |
9 |
1. |
Reena Pärnat |
Järvakandi Ilves |
299 |
-1 |
308 |
-1 |
316 |
-1 |
336 |
-1 |
1259 |
37 |
17 |
65 |
2. |
Helena Saks |
Järvakandi Ilves |
231 |
-2 |
285 |
-2 |
285 |
-2 |
288 |
-2 |
1089 |
15 |
5 |
32 |
3. |
Santa Berzina |
Riga Amazones |
198 |
-3 |
277 |
-3 |
258 |
-3 |
288 |
-3 |
1021 |
12 |
3 |
31 |
SPORTVIBU - Naisveteranid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Eve Kivilo |
Järvakandi Ilves |
324 |
-1 |
279 |
-1 |
335 |
-1 |
938 |
32 |
13 |
37 |
2. |
Katrin Froš |
Pärnu Meelis |
285 |
-2 |
258 |
-2 |
310 |
-2 |
853 |
18 |
7 |
30 |
SPORTVIBU - Meesveteranid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Eduard Lapsinš |
Riga Amazones |
287 |
-1 |
302 |
-1 |
329 |
-1 |
918 |
24 |
4 |
42 |
PLOKKVIBU - Naisveteranid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
60 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Julija Oleksejenko |
Atlantis |
345 |
-1 |
335 |
-1 |
345 |
-1 |
1025 |
62 |
22 |
38 |
2. |
Erja Järvenpää |
AC Ulvila |
323 |
-2 |
301 |
-2 |
340 |
-2 |
964 |
35 |
16 |
41 |
PLOKKVIBU - Meesveteranid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
50 m |
|
30 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Margus Mardu |
Järvakandi Ilves |
320 |
-1 |
322 |
-1 |
330 |
-2 |
972 |
48 |
19 |
38 |
2. |
Risto Ylätalo |
KoJo |
298 |
-2 |
297 |
-2 |
340 |
-1 |
935 |
30 |
7 |
33 |
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2 x 30 m Ø122 cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
|
30 m |
|
2x30m |
10 |
X |
9 |
1. |
Kerdo Tornius |
Järvakandi Ilves |
331 |
-1 |
328 |
-1 |
659 |
24 |
9 |
35 |
2. |
Mark Tendal |
Järvakandi Ilves |
300 |
-2 |
295 |
-2 |
595 |
11 |
4 |
23 |
3. |
Mihkel Ander Polli |
Järvakandi Ilves |
279 |
-3 |
289 |
-3 |
568 |
5 |
0 |
21 |
4. |
Markus Hanschmidt |
Järvakandi Ilves |
274 |
-4 |
267 |
-4 |
541 |
7 |
0 |
19 |
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 30 m Ø122 cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
|
30 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Kadri Lilienthal |
Järvakandi Ilves |
286 |
-1 |
270 |
-1 |
556 |
8 |
0 |
20 |
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(20 m Ø122 cm + 15 m Ø122 cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
|
15 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Karl Kivilo |
Järvakandi Ilves |
323 |
-1 |
340 |
-1 |
663 |
31 |
4 |
29 |
2. |
Gevin Kaldoja |
Järvakandi Ilves |
304 |
-2 |
338 |
-2 |
642 |
23 |
8 |
26 |
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(20 m Ø122 cm + 15 m Ø122 cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
|
15 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Oskar Järvenpää |
AC Ulvila |
290 |
-1 |
316 |
-1 |
606 |
13 |
3 |
25 |
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(20 m Ø122 cm + 15 m Ø122 cm)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
|
15 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Marite Sommer |
Järvakandi Ilves |
292 |
-1 |
330 |
-1 |
622 |
17 |
5 |
30 |
2. |
Triinu Lilienthal |
Järvakandi Ilves |
284 |
-2 |
303 |
-2 |
587 |
13 |
3 |
22 |
VÕISTKONNAVÕISTLUS
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
3xFITA-1 |
|
1. |
Järvakandi Ilves |
3338 |
"10" = 73 |
|
Aivo Agu |
1141 |
|
|
Siim Aaver |
1116 |
|
|
Taavi Ennemuist |
1081 |
|
|
|
|
|
2. |
Tallinna Kalev |
3338 |
"10" = 59 |
|
Paulo Santos |
1142 |
|
|
Rait Ots |
1113 |
|
|
Tanel Kaasik |
1083 |
|
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
3xFITA-1 |
1. |
Järvakandi Ilves |
3678 |
|
Anneli Preimann |
1243 |
|
Eve Kivilo |
1219 |
|
Siret Luik |
1216 |
|
|
|
2. |
Riga Amazones |
3450 |
|
Liga Zommere |
1217 |
|
Oksana Jurcenko |
1130 |
|
Anete Kreicberga |
1103 |
18.04.2010 - Oliver Puri mälestusvõistlus
KVALIFIKATSIOON
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Eduards Lapsinš |
Riga Amazones |
286 |
-1 |
287 |
-1 |
573 |
11 |
4 |
22 |
2. |
Ivo Lipste |
Riga Amazones |
275 |
-4 |
282 |
-2 |
557 |
6 |
1 |
18 |
3. |
Janis Apsitis |
Riga Amazones |
280 |
-2 |
265 |
-6 |
545 |
8 |
3 |
16 |
4. |
Taavi Ennemuist |
Järvakandi Ilves |
271 |
-7 |
268 |
-5 |
539 |
5 |
1 |
17 |
5. |
Jaanus Gross |
Sagittarius |
276 |
-3 |
257 |
-10 |
533 |
5 |
0 |
17 |
6. |
Siim Aaver |
Järvakandi Ilves |
258 |
-11 |
274 |
-3 |
532 |
5 |
0 |
18 |
7. |
Jaan Lott |
Tartu VK |
274 |
-5 |
256 |
-11 |
530 |
6 |
3 |
14 |
8. |
Janis Amatnieks |
Riga Amazones |
271 |
-6 |
259 |
-9 |
530 |
4 |
2 |
13 |
9. |
Gints Jonasts |
Riga Amazones |
261 |
-10 |
264 |
-7 |
525 |
11 |
2 |
12 |
10. |
Inars Dubkevichs |
Riga Amazones |
268 |
-8 |
256 |
-12 |
524 |
4 |
1 |
17 |
11. |
Rait Ots |
Tallinna Kalev |
252 |
-12 |
269 |
-4 |
521 |
5 |
3 |
12 |
12. |
Paulo Santos |
Tallinna Kalev |
251 |
-13 |
264 |
-8 |
515 |
4 |
2 |
16 |
13. |
Karl-Kristjan Smitt |
Järvakandi Ilves |
249 |
-14 |
251 |
-13 |
500 |
2 |
1 |
13 |
14. |
Priit Viher |
Järvakandi Ilves |
249 |
-15 |
249 |
-14 |
498 |
3 |
1 |
10 |
15. |
Tanel Kaasik |
Tallinna Kalev |
263 |
-9 |
221 |
-17 |
484 |
7 |
3 |
9 |
16. |
Andrei Gerassimov |
Sagittarius |
244 |
-16 |
227 |
-16 |
471 |
5 |
1 |
11 |
17. |
Maris Lapins |
Riga Amazones |
190 |
-18 |
229 |
-15 |
419 |
4 |
0 |
8 |
18. |
Andres Ansip |
Järvakandi Ilves |
193 |
-17 |
219 |
-18 |
412 |
4 |
2 |
7 |
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Anneli Preimann |
Järvakandi Ilves |
295 |
-1 |
274 |
-3 |
569 |
7 |
1 |
19 |
2. |
Liga Zommere |
Riga Amazones |
281 |
-2 |
283 |
-2 |
564 |
9 |
3 |
20 |
3. |
Eve Kivilo |
Järvakandi Ilves |
261 |
-6 |
290 |
-1 |
551 |
9 |
5 |
15 |
4. |
Siret Luik |
Järvakandi Ilves |
275 |
-3 |
258 |
-4 |
533 |
8 |
2 |
15 |
5. |
Jelena Malaša-Homicevica |
Riga Amazones |
265 |
-5 |
251 |
-5 |
516 |
6 |
2 |
8 |
6. |
Oksana Jurcenko |
Riga Amazones |
271 |
-4 |
236 |
-8 |
507 |
7 |
3 |
8 |
7. |
Anete Kreicberga |
Riga Amazones |
256 |
-7 |
245 |
-7 |
501 |
5 |
0 |
18 |
8. |
Reena Pärnat |
Järvakandi Ilves |
242 |
-8 |
247 |
-6 |
489 |
5 |
0 |
14 |
9. |
Nele-Triin Lott |
Tartu VK |
195 |
-10 |
204 |
-9 |
399 |
7 |
2 |
5 |
10. |
Bessi Kasak |
Järvakandi Ilves |
200 |
-9 |
186 |
-10 |
386 |
1 |
0 |
5 |
11. |
Santa Berzina |
Riga Amazones |
180 |
-11 |
153 |
-11 |
333 |
2 |
0 |
5 |
PLOKKVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Erja Järvenpää |
AC Ulvila |
310 |
-1 |
314 |
-1 |
624 |
17 |
3 |
30 |
2. |
Saskia Kaldamäe |
Tallinna Kalev |
287 |
-2 |
282 |
-2 |
569 |
7 |
2 |
20 |
PLOKKVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
10 |
X |
9 |
1. |
Evert Ressar |
Järvamaa AK |
335 |
-1 |
328 |
-1 |
663 |
28 |
11 |
32 |
2. |
Marko Järvenpää |
AC Ulvila |
320 |
-2 |
320 |
-2 |
640 |
18 |
5 |
32 |
3. |
Margus Tepner |
Järvamaa AK |
287 |
-3 |
277 |
-3 |
564 |
7 |
1 |
20 |
FINAALID
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
1. |
Ivo Lipste |
2. |
Janis Amatnieks |
3. |
Karl-Kristjan Smitt |
4. |
Rait Ots |
5-8. |
Eduards Lapsinš |
5-8. |
Paulo Santos |
5-8. |
Priit Viher |
5-8. |
Inars Dubkevichs |
9-16. |
Andrei Gerassimov |
9-16. |
Gints Jonasts |
9-16. |
Jaanus Gross |
9-16. |
Taavi Ennemuist |
9-16. |
Janis Apsitis |
9-16. |
Siim Aaver |
9-16. |
Jaan Lott |
9-16. |
Andres Ansip |
17-18. |
Maris Lapins |
17-18. |
Tanel Kaasik |
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
1. |
Anneli Preimann |
2. |
Liga Zommere |
3. |
Siret Luik |
4. |
Oksana Jurcenko |
5-8. |
Nele-Triin Lott |
5-8. |
Jelena Malaša-Homicevica |
5-8. |
Eve Kivilo |
5-8. |
Anete Kreicberga |
9-11. |
Reena Pärnat |
9-11. |
Santa Berzina |
9-11. |
Bessi Kasak |
PLOKKVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
* |
1. |
Evert Ressar |
10 |
2. |
Marko Järvenpää |
8 |
3. |
Margus Tepner |
|
PLOKKVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
* |
1. |
Erja Järvenpää |
9 |
2. |
Saskia Kaldamäe |
8 |
VÕISTKONNAVÕISTLUS
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
|
1. |
Riga Amazones II |
1654 |
|
Eduards Lapsinš |
573 |
|
Ivo Lipste |
557 |
|
Inars Dubkevichs |
524 |
|
|
|
2. |
Riga Amazones I |
1600 |
|
Janis Apsitis |
545 |
|
Janis Amatnieks |
530 |
|
Gints Jonasts |
525 |
|
|
|
3. |
Järvakandi Ilves |
1569 |
|
Taavi Ennemuist |
539 |
|
Siim Aaver |
532 |
|
Priit Viher |
498 |
|
|
|
4. |
Tallinna Kalev |
1520 |
|
Rait Ots |
521 |
|
Paulo Santos |
515 |
|
Tanel Kaasik |
484 |
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
|
1. |
Järvakandi Ilves |
1653 |
|
Anneli Preimann |
569 |
|
Eve Kivilo |
551 |
|
Siret Luik |
533 |
|
|
|
2. |
Riga Amazones |
1587 |
|
Liga Zommere |
564 |
|
Jelena Malaša-Homicevica |
516 |
|
Oksana Jurcenko |
507 |
* - Lisanool
|
|