JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2009 a. EESTI TALVISTE MV III KORRESPONDENTS ETAPP.

 
SPORTVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku  
1. Paulo Santos 1975 Tallinna Kalev 288 279 567 284 288 572 286 289 575 1147  
2. Jaanus Gross 1975 Sagittarius 285 288 573 283 283 566 282 284 566 1139  
3. Taavi Ennemuist 1986 JVK "Ilves" 275 288 563 278 291 569 285 282 567 1136  
4. Priit Kõrve 1975 Sagittarius 282 281 563 275 277 552 0 0 0 1115 Loobub
5. Siim Aaver 1986 JVK "Ilves" 276 278 554 276 281 557 279 275 554 1111  
6. Guido Kitsingi Järvamaa Amburite Klubi 267 272 539 274 276 550 282 277 559 1109  
7. Priit Viher 1988 JVK "Ilves" 0 0 0 270 279 549 282 275 557 1106  
8. Mart Muhel 1953 Tartu VK 274 269 543 261 259 520 270 284 554 1097  
9. Eimar Kukk 1985 Pärnu VK Meelis 274 271 545 273 276 549 275 272 547 1096  
10. Indrek Võhumõõk 1976 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 271 277 548 271 274 545 267 267 534 1093  
11. Tanel Kaasik 1974 Tallinna Kalev 264 271 535 275 274 549 0 0 0 1084  
12. Heiki Rein 1981 Pärnu VK Meelis 268 264 532 271 259 530 274 274 548 1080  
13. Leopold Kuusk 1969 Pärnu VK Meelis 267 269 536 269 269 538 263 268 531 1074  
14. Martin Rist 1986 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 261 257 518 266 263 529 273 269 542 1071  
15. Rait Ots 1978 Tallinna Kalev 266 263 529 248 271 519 274 267 541 1070  
16. Aivo Agu 1976 JVK "Ilves" 266 261 527 0 0 0 267 269 536 1063  
17. Magnus Pärk 1984 Pärnu VK Meelis 260 260 520 0 0 0 266 274 540 1060  
18. Eerik Ennemuist 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 264 260 524 265 270 535 0 0 0 1059  
19. Andrei Gerassimov Sagittarius 265 270 535 261 260 521 0 0 0 1056  
20. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 259 252 511 266 260 526 233 218 451 1037  
21. Andres Ansip 1975 JVK "Ilves" 0 0 0 256 261 517 242 231 473 990  
22. Jaanus Tamm 1977 Tallinna Kalev 229 215 444 223 235 458 240 227 467 925  
23. Siim Soots 1987 Tartu VK 201 175 376 190 218 408 0 0 0 784  
24. Enno Mõts 1974 Vibuvaim 0 0 0 260 265 525 0 0 0 525  
25. Viktor Koppel 1986 Pärnu VK Meelis 249 235 484 0 0 0 0 0 0 484  
 
SPORTVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Eve Kivilo 1961 JVK "Ilves" 281 277 558 283 282 565 278 283 561 1126
2. Siret Luik 1986 JVK "Ilves" 282 276 558 278 269 547 280 271 551 1109
3. Anneli Preimann 1988 JVK "Ilves" 275 270 545 278 270 548 275 270 545 1093
4. Eva Lank 1986 Tallinna Kalev 270 275 545 282 264 546 0 0 0 1091
5. Piret Luik 1989 JVK "Ilves" 0 0 0 275 270 545 269 250 519 1064
6. Katrin Froš 1956 Pärnu VK Meelis 264 258 522 267 271 538 252 270 522 1060
7. Külli Reinkubjas 1982 Pärnu VK Meelis 262 255 517 248 247 495 0 0 0 1012
8. Jaanika Rösler 1977 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 252 258 510 243 249 492 248 249 497 1007
9. Katre Kröönström 1969 Tallinna Kalev 250 255 505 236 253 489 0 0 0 994
10. Bessi Kasak 1989 JVK "Ilves" 0 0 0 242 242 484 254 252 506 990
11. Pirje Pälsing 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 219 238 457 223 236 459 221 218 439 916
12. Aili Roos 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 224 235 459 225 229 454 0 0 0 913
13. Raili Raudsepp 1986 Tartu Vibuklubi 0 0 0 224 189 413 248 232 480 893
14. Grete Ulman 1988 Pärnu VK Meelis 200 198 398 0 0 0 0 0 0 398
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Sander Putnik 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 271 275 546 270 281 551 277 279 556 1107
2. Taavo Allik 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 258 260 518 281 275 556 0 0 0 1074
3. Mart Treial 1991 Pärnu VK Meelis 258 256 514 264 262 526 272 257 529 1055
4. Kristo Kraaner 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 258 261 519 252 253 505 0 0 0 1024
5. Ragnar Raag 1991 Sõmerpalu Välk 251 249 500 247 241 488 0 0 0 988
6. Erik Soekov 1991 Pärnu VK Meelis 200 201 401 0 0 0 222 225 447 848
7. Lauri Habakuk 1990 Pärnu VK Meelis 0 0 0 227 228 455 0 0 0 455
8. Ants-Martti Helinurm 1993 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 218 194 412 0 0 0 0 0 0 412
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Reena Pärnat 1993 JVK "Ilves" 267 276 543 267 277 544 283 273 556 1100
2. Anneli Soop 1991 Tartu VK 279 274 553 256 269 525 0 0 0 1078
3. Liis Varik 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 273 267 540 263 267 530 260 269 529 1070
4. Aet Roosimägi 1990 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 249 258 507 263 260 523 256 267 523 1046
5. Luisa - Linda Pirsko 1990 Pärnu VK Meelis 259 255 514 251 259 510 0 0 0 1024
6. Marie Ojasalu 1992 Pärnu VK Meelis 235 243 478 226 240 466 0 0 0 944
7. Eleriin Peterson 1992 Pärnu VK Meelis 0 0 0 235 241 476 224 241 465 941
8. Kristi Kookla 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 242 234 476 0 0 0 224 230 454 930
9. Kaisa Norak 1992 Sagittarius 190 192 382 202 185 387 0 0 0 769
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius 293 297 590 296 296 592 0 0 0 1182
2. Martin Klettenberg 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 284 288 572 289 293 582 293 292 585 1167
3. Karl-Kristian Smitt 1994 JVK "Ilves" 283 286 569 286 293 579 293 291 584 1163
4. Henn Tomson 1994 Sagittarius 281 288 569 293 285 578 0 0 0 1147
5. Mihkel Tomson 1993 Sagittarius 287 290 577 284 278 562 0 0 0 1139
6. Kristo Kookla Vana-Võidu VK/Viljandi SK 0 0 0 281 281 562 285 283 568 1130
7. Tauri Tukk 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 274 267 541 282 275 557 279 279 558 1115
8. Siim Sammul 1995 Tartu VK 276 270 546 275 271 546 279 278 557 1103
9. Arne Vunk 1995 Pärnu VK Meelis 271 271 542 272 272 544 0 0 0 1086
10. Märt Oona 1995 Tartu VK 256 251 507 258 254 512 250 251 501 1019
11. Jaan Ruus 1994 Sagittarius 255 242 497 0 0 0 0 0 0 497
12. Jan Mihkel Leetsaar 1995 Tartu VK 246 241 487 0 0 0 0 0 0 487
13. Karl Viiburg 1995 Sagittarius 0 0 0 242 226 468 0 0 0 468
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud
(2 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Helena Saks 1995 JVK "Ilves" 277 279 556 288 285 573 293 295 588 1161
2. Taisi Telve 1994 Pärnu VK Meelis 287 279 566 270 274 544 280 286 566 1132
3. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 283 289 572 279 276 555 281 276 557 1129
4. Merit Klettenberg 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 277 0 277 278 274 552 274 272 546 1098
5. Laura Mikk 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 268 279 547 266 267 533 273 271 544 1091
6. Reti Randorg 1993 Pärnu VK Meelis 260 261 521 265 268 533 262 266 528 1061
7. Jane Kikojan 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 240 235 475 258 223 481 266 280 546 1027
8. Annika Rösler 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 257 231 488 253 250 503 255 265 520 1023
9. Emily Ruus 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 167 0 167 207 193 400 228 188 416 816
10. Mariliis Martin 1993 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 251 242 493 0 0 0 0 0 0 493
11. Mari-Ann Kröönström 1993 Tallinna Kalev 227 235 462 0 0 0 0 0 0 462
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Kerdo Tornius 1997 JVK "Ilves" 295 296 591 295 293 588 289 285 574 1179
2. Hans Kristjan Muhel 1996 Tartu VK 289 289 578 293 289 582 295 292 587 1169
3. Karl Mihkel Salong 1996 Pärnu VK Meelis 287 292 579 283 281 564 294 291 585 1164
4. Jürgo Pukk 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 282 288 570 279 283 562 287 292 579 1149
5. Sander Landing 1996 Pärnu VK Meelis 284 280 564 287 280 567 286 284 570 1137
6. Gert Kardo Kitsingi 1997 Järvamaa Amburite Klubi 277 275 552 277 282 559 282 277 559 1118
7. Mark Tendal 1997 JVK "Ilves" 284 275 559 275 280 555 276 271 547 1114
8. Kasper-Taave Ilves 1997 Pärnu VK Meelis 274 269 543 280 279 559 278 269 547 1106
9. Alo Nurmsalu 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 269 269 538 264 270 534 276 278 554 1092
10. Agnus Dave Peters 1996 Pärnu VK Meelis 277 275 552 266 273 539 261 266 527 1091
11. Raul Meiesaar 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 240 216 456 261 272 533 259 264 523 1056
12. Mihkel-Ander Polli 1997 JVK "Ilves" 247 256 503 256 252 508 251 252 503 1011
13. Hendrik Luik 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 249 230 479 244 237 481 251 262 513 994
14. Martin Besnier 1996 Tallinna Kalev 217 224 441 244 253 497 0 0 0 938
15. Kristjan Habakukk 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 220 236 456 211 219 430 250 232 482 938
16. Markus Veersoo 1996 Sagittarius 168 167 335 221 226 447 189 175 364 811
17. Harri Oras 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 232 223 455 0 0 0 0 0 0 455
18. Joonas Ariva 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 191 199 390 0 0 0 0 0 0 390
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Gätlin Nurk 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 281 277 558 286 291 577 290 284 574 1151
2. Laura Tukk 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 266 263 529 266 277 543 267 269 536 1079
3. Hanna Maria Salong 1997 Pärnu VK Meelis 271 269 540 265 271 536 267 268 535 1076
4. Kadri Lilienthal 1998 JVK "Ilves" 272 267 539 258 256 514 260 262 522 1061
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Karl Kivilo 1999 JVK "Ilves" 289 291 580 294 293 587 293 299 592 1179
2. Aleksander Vunk 2000 Pärnu VK Meelis 284 281 565 270 278 548 285 279 564 1129
3. Rait Mändmets 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 282 284 566 285 276 561 282 279 561 1127
4. Gevin Kaldoja 1999 JVK "Ilves" 279 285 564 281 278 559 277 278 555 1123
5. Marek Napritson 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 263 274 537 268 263 531 268 273 541 1078
6. Christian Rikberg 1999 Pärnu VK Meelis 229 234 463 275 259 534 277 264 541 1075
7. Allan Niin 1998 JVK "Ilves" 262 264 526 265 264 529 235 253 488 1055
8. Martin Kio 1999 JVK "Ilves" 259 255 514 254 257 511 260 248 508 1025
9. Mark Matteus Muru 2000 Pärnu VK Meelis 0 0 0 246 238 484 252 238 490 974
10. Andreas Toimetaja 1999 Sagittarius 225 204 429 235 231 466 215 202 417 895
11. Romando Vaher 2001 Pärnu VK Meelis 214 201 415 214 201 415 228 226 454 869
12. Lauri Männik 1998 Järvamaa Amburite Klubi 0 0 0 193 181 374 175 183 358 732
13. Markus Laidmets 1999 JVK "Ilves" 0 0 0 0 0 0 218 220 438 438
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Maris Tetsmann 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 294 295 589 290 295 585 296 297 593 1182
2. Marite Sommer 2000 JVK "Ilves" 294 286 580 283 290 573 275 285 560 1153
3. Triinu Lilienthal 2000 JVK "Ilves" 281 279 560 283 279 562 282 289 571 1133
4. Liina Reimann 1998 Pärnu VK Meelis 262 269 531 277 282 559 265 278 543 1102
5. Laura Liis Männik 1998 Järvamaa Amburite Klubi 223 211 434 267 265 532 278 282 560 1092
6. Merilin Klemmer 1997 Pärnu VK Meelis 0 0 0 254 247 501 263 255 518 1019
7. Kelli Nasonov 1998 JVK "Ilves" 0 0 0 240 255 495 253 244 497 992
8. Emily Kio 2002 JVK "Ilves" 169 194 363 172 138 310 0 0 0 673
9. Katariina Johanna Järvsoo 1998 Tallinna Kalev 0 0 0 222 242 464 0 0 0 464
 
PLOKKVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Evert Ressar Järvamaa Amburite Klubi 291 295 586 291 292 583 292 299 591 1177
2. Margus Mardu 1962 JVK "Ilves" 288 289 577 283 286 569 285 289 574 1151
3. Jaan Kookla 1964 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 285 286 571 284 287 571 0 0 0 1142
4. Jan Paberit Järvamaa Amburite Klubi 281 279 560 272 280 552 0 0 0 1112
5. Margus Tepner Järvamaa Amburite Klubi 274 277 551 275 278 553 269 272 541 1104
6. Jaan Tamme 1987 Tartu VK 214 249 463 207 234 441 0 0 0 904
 
PLOKKVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Maarika Jäätma 1969 JVK "Ilves" 280 282 562 278 279 557 0 0 0 1119
2. Evelyn Rang 1971 Tallinna Kalev 275 274 549 254 268 522 269 268 537 1086
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Timo Türn 1990 JVK "Ilves" 284 285 569 280 281 561 278 282 560 1130
2. Romet Köhler 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 283 283 566 281 281 562 0 0 0 1128
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Neiud
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Mariel Jäätma 1990 JVK "Ilves" 273 275 548 274 276 550 275 274 549 1099
2. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev 268 270 538 268 264 532 275 273 548 1086
 
PLOKKVIBU KADETID - Neiud
(2 x 18 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Kerta Übner 1994 JVK "Ilves" 0 0 0 234 245 479 247 240 487 966
 
PLOKKVIBU NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Karl Hans Aasavelt 1997 Järvamaa Amburite Klubi 288 292 580 282 286 568 289 287 576 1156
2. Caius Kand 1997 Järvamaa Amburite Klubi 247 262 509 254 264 518 273 0 273 1027
 
PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Kristi Ilves 1998 JVK "Ilves" 284 284 568 286 285 571 277 277 554 1139
2. Egle Vestrik 1996 Järvamaa Amburite Klubi 262 274 536 260 268 528 278 286 564 1100
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Artur Aas 2000 JVK "Ilves" 299 297 596 299 288 587 287 293 580 1183
2. Robin Jäätma 2001 JVK "Ilves" 255 261 516 264 264 528 272 270 542 1070
3. Kristjan Puusepp 1999 JVK "Ilves" 278 257 535 270 263 533 0 0 0 1068
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Lisell Jäätma 1999 JVK "Ilves" 292 294 586 294 290 584 298 295 593 1179
2. Triin Piip 1998 JVK "Ilves" 292 287 579 283 287 570 293 291 584 1163
3. Linda-Liis Laikoja 1998 JVK "Ilves" 287 289 576 280 278 558 287 283 570 1146
4. Mari-Anne Oolep 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 273 284 557 278 275 553 279 282 561 1118
 
VAISTUVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Martin Rist 1986 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 247 242 489 246 248 494 0 0 0 983
2. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 240 232 472 237 250 487 227 230 457 959
3. Tõnis Viira Tartu VK 0 0 0 242 226 468 0 0 0 468
 
VAISTUVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Anu Uusmaa Sagittarius 229 214 443 217 184 401 214 173 387 844
2. Kristin Nestor-Alviste Sagittarius 185 183 368 188 184 372 0 0 0 740
3. Pirje Pälsing 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 161 192 353 180 181 361 0 0 0 714
4. Aili Roos 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 183 172 355 141 139 280 0 0 0 635
 
VAISTUVIBU JUUNIORID - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Henrik Imelik 1991 Tartu VK 126 146 272 0 0 0 178 159 337 609
2. Oliver Rüüsak 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 114 133 247 101 107 208 0 0 0 455
 
VAISTUVIBU JUUNIORID - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Miret Raadik Järvamaa Amburite Klubi 141 123 264 171 182 353 153 177 330 683
 
VAISTUVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Jan Mihkel Leetsaar 1995 Tartu VK 0 0 0 229 203 432 229 249 478 910
2. Henn Kumar 1995 Tartu VK 227 176 403 160 148 308 0 0 0 711
 
VAISTUVIBU NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Martin Kangus 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 236 255 491 235 228 463 238 229 467 958
2. Lauri Loper 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 234 240 474 221 228 449 236 234 470 944
3. Lars-Henry Vehman 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 187 197 384 215 222 437 212 278 490 927
4. Hans-Martin Pael 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 203 199 402 207 225 432 220 226 446 878
5. Joonas Ariva 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 0 0 0 194 214 408 194 193 387 795
6. Harri Oras 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 0 0 0 186 204 390 162 172 334 724
7. Martin Hallist 1997 Tartu VK 148 175 323 170 160 330 166 191 357 687
8. Olari Pilnik 1997 Tartu VK 165 169 334 150 155 305 183 166 349 683
 
VAISTUVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Lisann Posti 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 230 230 460 221 226 447 222 236 458 918
 
VAISTUVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Joonas Annok 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 243 267 510 260 259 519 266 260 526 1045
2. Pelle Mellov 1998 Tartu VK 225 196 421 234 231 465 259 248 507 972
3. Romet Tasa 1998 Tartu VK 231 240 471 238 223 461 229 246 475 946
4. Raul-Villem Reedi 1999 Tartu VK 205 196 401 216 239 455 216 227 443 898
5. Tanel Lapp 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 178 196 374 188 210 398 215 233 448 846
6. Kren Kask 2001 JVK "Ilves" 104 110 214 185 184 369 248 223 471 840
7. Tormi Ariva 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 212 201 413 195 209 404 188 172 360 817
8. Artur Sirk 1998 Tartu VK 175 191 366 186 179 365 0 0 0 731
9. Ott Villem Raja 1999 Tartu VK 169 157 326 183 201 384 0 0 0 710
10. Lauri Soosaar Vana-Võidu VK/Viljandi SK 0 0 0 161 114 275 171 158 329 604
11. Richard Rösler 2002 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 85 65 150 61 140 201 86 66 152 353
 
VAISTUVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku
1. Helena Posti 1999 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 220 231 451 225 228 453 233 257 490 943
2. Keiu Tetsmann 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 189 227 416 176 220 396 0 0 0 812
 
PIKKVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünniaeg Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku
1. Gunnar Raadik 1963 Pärnu VK Meelis 214 220 434 206 208 414 215 228 443 877
2. Kaider Puniste 1976 Tartu VK 203 203 406 0 0 0 209 215 424 830
3. Ago Randorg Pärnu VK Meelis 135 182 317 176 143 319 0 0 0 636
4. Märt Viljaste Sagittarius 147 141 288 132 156 288 140 173 313 601
5. Kuldar Kolk Tartu VK 0 0 0 193 204 397 0 0 0 397
6. Enno Mõts 1974 Vibuvaim 0 0 0 186 201 387 0 0 0 387


Copyright (c) 2001-2022 AC Ilves
Webmaster