|
PÄRNUMAA MEISTRIVÕISTLUSED VIIE RIIGI SÕPRUSKOHTUMINE VIBUSPORDIS 2009.
Pärnu 15.08.2009
SPORTVIBU TIDETID - Poisid (2 x 20 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Kerdo Tornius |
Järvakandi Ilves |
348 |
353 |
701 |
2. |
Mark Tendal |
Järvakandi Ilves |
343 |
334 |
677 |
3. |
Markus Hanschmidt |
Järvakandi Ilves |
323 |
326 |
649 |
4. |
Karl Kivilo |
Järvakandi Ilves |
325 |
317 |
642 |
5. |
Rait Mändmets |
V.-Võidu VK |
317 |
314 |
631 |
6. |
Kasper Taave Ilves |
Pärnu Meelis |
287 |
294 |
581 |
7. |
Kristers Berzs |
Amazones |
288 |
290 |
578 |
8. |
Kristjan Habakukk |
V.-Võidu VK |
274 |
260 |
534 |
9. |
Georg Oliver Haug |
Pärnu Meelis |
245 |
278 |
523 |
10. |
Silver Põlgaste |
Pärnu Meelis |
253 |
240 |
493 |
11. |
Aleksander Vunk |
Pärnu Meelis |
224 |
208 |
432 |
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud (2 x 20 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
|
1. |
Triinu Lilienthal |
Järvakandi Ilves |
307 |
312 |
619 |
"10"-16 |
2. |
Kadri Lilienthal |
Järvakandi Ilves |
313 |
306 |
619 |
"10"-14 |
3. |
Mari-Anne Oolep |
V.-Võidu VK |
303 |
310 |
613 |
|
4. |
Laura Tukk |
V.-Võidu VK |
301 |
310 |
611 |
|
5. |
Maris Tetsmann |
V.-Võidu VK |
303 |
293 |
596 |
|
6. |
Triin Piip |
Järvakandi Ilves |
297 |
291 |
588 |
|
7. |
Hanna Maria Salong |
Pärnu Meelis |
293 |
288 |
581 |
|
8. |
Marite Sommer |
Järvakandi Ilves |
284 |
294 |
578 |
|
9. |
Liina Reimann |
Pärnu Meelis |
270 |
303 |
573 |
|
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Linda-Liis Laikoja |
Järvakandi Ilves |
341 |
339 |
680 |
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 20 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
20 m |
20 m |
Kokku |
1. |
Artur Aas |
Ilves |
348 |
337 |
685 |
2. |
Robin Jäätma |
Ilves |
264 |
289 |
553 |
SPORTVIBU NOORED - Poisid (3 x 30 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Jürgo Pukk |
V.-Võidu VK |
306 |
325 |
321 |
952 |
2. |
Karl-Mihkel Salong |
Pärnu Meelis |
321 |
310 |
315 |
946 |
3. |
Tauri Tukk |
V.-Võidu VK |
318 |
299 |
313 |
930 |
4. |
Sander Landing |
Pärnu Meelis |
287 |
313 |
302 |
902 |
5. |
Siim Sammul |
Tartu VK |
277 |
301 |
306 |
884 |
6. |
Arne Vunk |
Pärnu Meelis |
280 |
307 |
286 |
873 |
7. |
Alo Nurmsalu |
V.-Võidu VK |
273 |
278 |
286 |
837 |
8. |
Raul Meiesaar |
V.-Võidu VK |
237 |
259 |
267 |
763 |
9. |
Märt Oona |
Tartu VK |
203 |
211 |
203 |
617 |
PLOKKVIBU NOORED - Poisid (3 x 30 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Mihkel Talmar |
Pärnu Meelis |
320 |
308 |
322 |
950 |
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud (3 x 30 m Ø122 cm märkleht)
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
30 m |
30 m |
30 m |
Kokku |
1. |
Gätlin Nurk |
V.-Võidu VK |
312 |
312 |
325 |
949 |
2. |
Merit Klettenberg |
V.-Võidu VK |
288 |
297 |
299 |
884 |
3. |
Laura Mikk |
V.-Võidu VK |
289 |
295 |
285 |
869 |
4. |
Carla Riina Kumer |
V.-Võidu VK |
259 |
266 |
266 |
791 |
5. |
Mari-Liis Shavel |
Pärnu Meelis |
272 |
242 |
258 |
772 |
6. |
Emily Ruus |
V.-Võidu VK |
240 |
247 |
255 |
742 |
7. |
Jane Kikojan |
V.-Võidu VK |
232 |
243 |
243 |
718 |
8. |
Karoliina Rebane |
Pärnu Meelis |
239 |
232 |
230 |
701 |
SPORTVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
70 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
|
1. |
Ivo Lipste |
Amazones |
284 |
314 |
303 |
340 |
1241 |
|
2. |
Siim Aaver |
VK Ilves |
269 |
312 |
313 |
337 |
1231 |
|
3. |
Taavi Ennemuist |
VK Ilves |
281 |
312 |
301 |
330 |
1224 |
|
4. |
Jaan Lott |
Tartu VK |
272 |
294 |
302 |
344 |
1212 |
"10"-36 |
5. |
Paulo Santos |
Tallinna Kalev |
287 |
285 |
305 |
335 |
1212 |
"10"-27 |
6. |
Priit Viher |
VK Ilves |
272 |
298 |
302 |
339 |
1211 |
|
7. |
Jaanus Gross |
Sagittarius |
272 |
294 |
301 |
332 |
1199 |
|
8. |
Janis Apsitis |
Amazones |
261 |
277 |
289 |
335 |
1162 |
|
9. |
Tanel Kaasik |
Tallinna Kalev |
270 |
287 |
286 |
315 |
1158 |
|
10. |
Andrei Gerassimov |
Sagittarius |
224 |
294 |
296 |
324 |
1138 |
|
11. |
Rait Ots |
Tallinna Kalev |
231 |
295 |
280 |
324 |
1130 |
|
12. |
Gints Ozols |
Amazones |
227 |
270 |
284 |
308 |
1089 |
|
13. |
Inars Dupkevics |
Amazones |
206 |
269 |
274 |
325 |
1074 |
|
14. |
Tarmo Häng |
Pärnu Meelis |
213 |
251 |
273 |
310 |
1047 |
|
15. |
Vahur Pindma |
Tartu VK |
216 |
262 |
260 |
306 |
1044 |
|
16. |
Leopold Kuusk |
Pärnu Meelis |
209 |
262 |
244 |
306 |
1021 |
|
17. |
Magnus Pärk |
Pärnu Meelis |
177 |
250 |
270 |
312 |
1009 |
|
18. |
Jaan Rösler |
V-Võidu VK |
160 |
242 |
236 |
313 |
951 |
|
19. |
Martin Rist |
V-Võidu VK |
156 |
235 |
250 |
298 |
939 |
|
20. |
Eimar Kukk |
Pärnu Meelis |
194 |
263 |
216 |
264 |
937 |
|
21. |
Kalev Reinaste |
JAK |
259 |
290 |
109 |
0 |
658 |
|
PLOKKVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
70 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Evert Ressar |
VK Ilves |
323 |
325 |
334 |
354 |
1336 |
2. |
Margus Mardu |
VK Ilves |
314 |
324 |
332 |
351 |
1321 |
3. |
Kaspars Elarts |
SK Atlantis |
304 |
322 |
321 |
350 |
1297 |
4. |
Harri Köhler |
V-Võidu VK |
300 |
319 |
319 |
351 |
1289 |
5. |
Tõnis Tingas |
VK Ilves |
272 |
301 |
319 |
342 |
1234 |
6. |
Stig Meyer |
Pärnu Meelis |
0 |
0 |
203 |
287 |
490 |
PLOKKVIBU JUUNIORID - Noormehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
70 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Romet Köhler |
V-Võidu VK |
308 |
319 |
324 |
336 |
1287 |
SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
90 m |
70 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Taavo Allik |
V-Võidu VK |
271 |
292 |
315 |
348 |
1226 |
2. |
Maris Lapinš |
Amazones |
250 |
269 |
275 |
326 |
1120 |
3. |
Sander Putnik |
V-Võidu VK |
241 |
271 |
287 |
316 |
1115 |
4. |
Ragnar Raag |
Sõrmepalu Välk |
215 |
251 |
261 |
309 |
1036 |
5. |
Ants-Martti Helinurm |
V-Võidu VK |
210 |
252 |
204 |
302 |
968 |
6. |
Mart Treial |
Pärnu Meelis |
203 |
224 |
231 |
290 |
948 |
7. |
Kristo Kraaner |
V-Võidu VK |
131 |
172 |
130 |
263 |
696 |
PLOKKVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Maarika Jäätma |
VK Ilves |
326 |
334 |
330 |
344 |
1334 |
2. |
Jelena Oleksejenko |
SK Atlantis |
322 |
315 |
307 |
346 |
1290 |
3. |
Julia Oleksejenko |
SK Atlantis |
312 |
304 |
305 |
329 |
1250 |
4. |
Helen Ainvere |
JAK |
281 |
310 |
287 |
336 |
1214 |
5. |
Maire Meyer |
Pärnu Meelis |
237 |
285 |
278 |
322 |
1122 |
PLOKKVIBU JUUNIORID - Neiud
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Saskia Kaldamäe |
Tallinna Kalev |
288 |
295 |
291 |
329 |
1203 |
SPORTVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Liga Zommere |
Amazones |
312 |
320 |
311 |
337 |
1280 |
2. |
Anneli Preimann |
VK Ilves |
308 |
313 |
312 |
343 |
1276 |
3. |
Siret Luik |
VK Ilves |
304 |
315 |
301 |
328 |
1248 |
4. |
Oksana Jurcenko |
Amazones |
295 |
305 |
301 |
329 |
1230 |
5. |
Piret Luik |
VK Ilves |
294 |
309 |
298 |
323 |
1224 |
6. |
Eve Kivilo |
VK Ilves |
286 |
299 |
292 |
334 |
1211 |
7. |
Katrin Froš |
Pärnu Meelis |
280 |
292 |
287 |
334 |
1193 |
8. |
Eva Lank |
Tallinna Kalev |
277 |
301 |
279 |
332 |
1189 |
9. |
Kristel Kuusik |
V-Võidu VK |
272 |
294 |
276 |
331 |
1173 |
10. |
Bessi Kasak |
VK Ilves |
272 |
285 |
285 |
320 |
1162 |
11. |
Nele Lott |
Tartu VK |
262 |
273 |
290 |
312 |
1137 |
12. |
Raili Raudsepp |
Tartu VK |
262 |
280 |
271 |
305 |
1118 |
13. |
Aet Roosimägi |
V-Võidu VK |
255 |
255 |
270 |
323 |
1103 |
14. |
Katre Kröönström |
Tallinna Kalev |
265 |
284 |
210 |
318 |
1077 |
15. |
Jaanika Rösler |
V-Võidu VK |
231 |
266 |
242 |
290 |
1029 |
16. |
Luisa-Linda Pirsko |
Pärnu Meelis |
242 |
219 |
239 |
282 |
982 |
17. |
Kaisa Telve |
Pärnu Meelis |
134 |
218 |
200 |
245 |
797 |
SPORTVIBU JUUNIORID - Neiud
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
FITA-1 |
1. |
Anneli Soop |
Tartu VK |
292 |
309 |
294 |
334 |
1229 |
2. |
Reena Pärnat |
Pärnu Meelis |
281 |
279 |
263 |
325 |
1148 |
3. |
Anete Kreicberga |
Amazones |
277 |
263 |
256 |
296 |
1092 |
4. |
Marie Ojasalu |
Pärnu Meelis |
211 |
244 |
208 |
294 |
957 |
5. |
Liis Varik |
V-Võidu VK |
189 |
235 |
186 |
301 |
911 |
6. |
Eleriin Peterson |
Pärnu Meelis |
162 |
208 |
175 |
262 |
807 |
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
70 m |
60 m |
50 m |
30 m |
N.FITA |
1. |
Janis Amatnieks |
Amazones |
304 |
306 |
305 |
330 |
1245 |
2. |
Pearu Jakob Ojamäe |
Sagittarius |
279 |
301 |
284 |
321 |
1185 |
3. |
Henn Tomson |
Sagittarius |
273 |
283 |
259 |
329 |
1144 |
4. |
Mihkel Tomson |
Sagittarius |
272 |
295 |
259 |
301 |
1127 |
5. |
Martin Klettenberg |
V-Võidu VK |
234 |
246 |
249 |
309 |
1038 |
6. |
Urmet Udu |
V-Võidu VK |
205 |
270 |
177 |
228 |
880 |
7. |
Ergo Lindt |
Pärnu Meelis |
152 |
196 |
219 |
270 |
837 |
SPORTVIBU KADETID - Neiud
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
60 m |
50 m |
40 m |
30 m |
N.FITA |
1. |
Taisi Telve |
Pärnu Meelis |
274 |
279 |
288 |
302 |
1143 |
2. |
Laura Nurmsalu |
V-Võidu VK |
257 |
286 |
286 |
304 |
1133 |
3. |
Reti Randorg |
Pärnu Meelis |
205 |
228 |
224 |
277 |
934 |
|
|