JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI ILVES CUP INDOOR E-MAIL COMPETITION RESULTS
II round (05.01 - 15.01)



( updated 26.01.2009 at 22:10 )
 
RECURVE - Men
2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name Born Club Nation 18 m 18 m I round 18 m 18 m II round Total
1. Matti Hatava 1981 Wilhelm Tell FIN 294 288 582 290 296 586 1168
2-3. Juuso Huhtala 1988 Arcus Turku FIN 292 294 586 288 293 581 1167
2-3. Bérenger Chailliot 1983 Archers des prés dorés - Arcis Sur Aube FRA 293 292 585 292 290 582 1167
4. Stefan Nilsson 1963 IF Karlsvik SWE 296 290 586 290 290 580 1166
5. Simon Needham 1959 Links Archers GBR 290 287 577 292 293 585 1162
6. Antti Mansukoski Kurikan Ryhti FIN 290 286 576 289 294 583 1159
7. Antti Tekoniemi 1982 Vaasan Diana-57 FIN 293 292 585 284 288 572 1157
8. Paulo Santos 1975 Tallinna Kalev EST 283 285 568 292 290 582 1150
9. Aki Virtanen 1974 Wilhelm Tell FIN 287 285 572 292 280 572 1144
10. Ivo Lipste 1965 Amazones Riga LAT 285 289 574 285 284 569 1143
11. Tomas Kučinskas 1968 LSK LIT 281 278 559 289 283 572 1131
12. Ignas Morkeliunas 1991 Kauno lankininkai LIT 288 279 567 285 278 563 1130
13. Siim Aaver 1989 Järvakandi Ilves EST 284 275 559 288 282 570 1129
14. Andreas Skalberg 1980 IF Karlsvik SWE 281 282 563 284 278 562 1125
15. Taavi Ennemuist 1986 Järvakandi Ilves EST 281 278 559 284 281 565 1124
16. Luc Schuler 1978 Guillaume Tell Strassen LUX 279 287 566 279 278 557 1123
17. Raimo Pihlajaniemi 1957 Kurikan Ryhti FIN 287 279 566 279 277 556 1122
18. Tanel Kaasik 1974 Tallinna Kalev EST 279 278 557 283 274 557 1114
19. Saulius Paulauskas KSLA LIT 274 276 550 279 280 559 1109
20-21. Klas Vängman 1944 IF Karlsvik SWE 280 274 554 280 272 552 1106
20-21. Arnis Podiņš 1964 Amazones Riga LAT 277 277 554 272 280 552 1106
22. Eduards Lapsiņš 1962 Amazones Riga LAT 276 279 555 277 272 549 1104
23. Adomas Baranauskas 1992 LSK LIT 271 274 545 284 270 554 1099
24. Jānis Amatnieks Amazones Riga LAT 272 279 551 258 274 532 1083
25. Raul Kivilo 1970 Järvakandi Ilves EST 270 262 532 271 276 547 1079
26. Laurent Troendlin 1978 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 264 263 527 275 269 544 1071
27. Lennart Nilsson 1938 IF Karlsvik SWE 272 266 538 252 268 520 1058
28. Anton Anufriev 1975 SPb Archery Club RUS 268 262 530 261 262 523 1053
29. Paul Järvsoo 1974 Tallinna Kalev EST 260 254 514 272 254 526 1040
30. Philipp Kulakov 1992 SPb Archery Club RUS 251 267 518 261 260 521 1039
31. Žaks Beernaets Amazones Riga LAT 240 248 488 268 264 532 1020
32. Gints Jonasts 1972 Amazones Riga LAT 262 266 528 237 251 488 1016
33. Rait Ots 1978 Tallinna Kalev EST 263 257 520 255 234 489 1009
34. Priit Viher 1988 Järvakandi Ilves EST 232 241 473 272 261 533 1006
35. Gints Ozols Amazones Riga LAT 254 246 500 252 249 501 1001
36. Ugnius Timinskas 1989 LSK LIT 244 262 506 249 241 490 996
37. Jānis Apsītis Amazones Riga LAT 256 235 491 250 248 498 989
38. Anders Nylin 1937 IF Karlsvik SWE 267 243 510 239 230 469 979
39. Jaanus Tamm 1977 Tallinna Kalev EST 237 244 481 240 237 477 958
40. Adrianas Kovalevskij 1993 LSK LIT 245 226 471 243 231 474 945
41. Svaidargas Čepulis 1992 LSK LIT 241 243 484 221 215 436 920
42. Nabil Jasser Husein 1973 ArcoBrasil BRA 215 226 441 225 237 462 903
43. Kalle Törnblom 1942 IF Karlsvik SWE 205 208 413 188 166 354 767
44. Jürgen Wouters 1992 BEL 296 292 588 - - 0 588
45. Daniel Kravacek 1979 Archery Club Vinicne SVK - - 0 287 286 573 573
46. Grégory Machi 1988 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 278 269 547 - - 0 547
47. Redžinalds Pučko 1970 Amazones Riga LAT 263 252 515 - - 0 515
48. Māris Cīrulis 1979 Amazones Riga LAT 243 252 495 - - 0 495
49. Māris Lapiņš 1992 Amazones Riga LAT 249 242 491 - - 0 491
50. Andrejs Šitals Amazones Riga LAT 242 246 488 - - 0 488
51. Denis Polinkins Amazones Riga LAT 234 243 477 - - 0 477
52. Aivo Agu 1976 Järvakandi Ilves EST 238 228 466 - - 0 466
53. Yaser Farmanrava IRI 221 232 453 - - 0 453
54. Kęstutis Timinskas 1987 LSK LIT 231 203 434 - - 0 434
55. Jevgēnijs Kaigorodovs Amazones Riga LAT 198 225 423 - - 0 423
56. Antons Boļenkovs Amazones Riga LAT 191 183 374 - - 0 374
 
RECURVE - Women 2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name Born Club Nation 18 m 18 m I round 18 m 18 m II round Total
1. Zane Berzina 1987 Amazones Riga LAT 281 284 565 275 277 552 1117
2. Vita Akstinaitė 1989 LSK LIT 277 275 552 281 275 556 1108
3. Anneli Preimann 1988 Järvakandi Ilves EST 278 276 554 273 280 553 1107
4. Eva Lank 1986 Tallinna Kalev EST 280 272 552 276 278 554 1106
5. Christa Bäckman 1962 IF Karlsvik SWE 277 283 560 276 268 544 1104
6. Ringa Baltrušaitė 1970 LSK LIT 275 278 553 272 274 546 1099
7. Laura Kourula 1981 Wilhelm Tell FIN 273 272 545 277 275 552 1097
8. Eve Kivilo 1961 Järvakandi Ilves EST 268 261 529 277 279 556 1085
9. Līga Zommere 1982 Amazones Riga LAT 272 278 550 270 262 532 1082
10-11. Bessi Kasak 1989 Järvakandi Ilves EST 269 261 530 280 262 542 1072
10-11. Andra Jargane 1968 Amazones Riga LAT 260 271 531 265 276 541 1072
12. Reena Pärnat 1993 Pärnu Meelis EST 265 268 533 268 269 537 1070
13. Inga Kizeliauskaitė 1988 LSK LIT 259 272 531 270 262 532 1063
14. Piret Luik 1989 Järvakandi Ilves EST 258 253 511 270 277 547 1058
15. Irīna Barene Amazones Riga LAT 271 273 544 253 257 510 1054
16. Jeļena Malaša-Homiceviča 1975 Amazones Riga LAT 252 270 522 258 272 530 1052
17. Katre Kröönström 1969 Tallinna Kalev EST 253 248 501 269 266 535 1036
18. Elīna Lapsiņa 1984 Amazones Riga LAT 262 265 527 263 241 504 1031
19. Audrey Kenner 1992 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 257 267 524 265 240 505 1029
20. Milda Kiškytė 1985 LSK LIT 255 253 508 263 256 519 1027
21. Caroline Jeanpierre 1984 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 263 260 523 259 238 497 1020
22. Emilija Vasilevskytė 1991 LSK LIT 261 233 494 235 241 476 970
23. Anete Kreicberga 1992 Amazones Riga LAT 246 243 489 251 223 474 963
24. Lilia Akhanova 1987 SPb Archery Club RUS 247 223 470 211 247 458 928
25. Solenne Thomas 1994 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 210 211 421 236 246 482 903
26. Arlette Guthwasser 1950 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 230 233 463 223 195 418 881
27. Anna Zeltsman 1983 SPb Archery Club RUS 241 208 449 204 204 408 857
28. Oksana Jurčenko Amazones Riga LAT 135 158 293 186 203 389 682
29. Siret Luik 1986 Järvakandi Ilves EST 278 279 557 - - 0 557
30. Svitlana Ortlieb 1974 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 274 272 546 - - 0 546
31. Ieva Ciparsone 1976 IF Karlsvik SWE - - 0 256 269 525 525
32. Lina Baranauskaitė 1987 LSK LIT 261 252 513 - - 0 513
33. Külli Muromägi 1964 Järvakandi Ilves EST 233 259 492 - - 0 492
34. Rūta Papievytė 1990 LSK LIT 248 235 483 - - 0 483
35. Laura Urvakytė 1983 LSK LIT 181 183 364 - - 0 364
36. Gerda Pociūnaitė 1993 LSK LIT 171 183 354 - - 0 354
37. Gretė Vaičaitytė 1993 LSK LIT 169 177 346 - - 0 346
 
COMPOUND - Men 2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name Born Club Nation 18 m 18 m I round 18 m 18 m II round Total
1. Marko Järvenpää 1966 Rauman Jousiampujat FIN 293 297 590 291 293 584 1174
2. Jari Hjerpe 1961 BSK Sturarna SWE 295 291 586 292 292 584 1170
3-4. Vladas Šigauskas 1967 KSLA LIT 288 290 578 294 294 588 1166
3-4. Luca Fanti 1991 "A.S.D. Sentiero Selvaggio" of Torino ITA 291 292 583 290 293 583 1166
5. Risto Ylätalo 1959 Kymen Jousi FIN 291 289 580 288 288 576 1156
6. Aulis Humalajoki 1964 Virtain Jousiampujat FIN 292 293 585 288 281 569 1154
7. Harri Köhler 1964 Vana-Võidu VK/Viljandi SK EST 288 289 577 288 287 575 1152
8. Tero Haikara 1972 Riihi-Jouset FIN 283 291 574 289 287 576 1150
9-11. Valerijus Denisovas 1963 LSK LIT 290 291 581 281 286 567 1148
9-11. Pirre Möllerström 1970 IF Karlsvik SWE 281 290 571 287 290 577 1148
9-11. Margus Mardu 1962 Järvakandi Ilves EST 285 286 571 288 289 577 1148
12. Evert Ressar 1983 Järvakandi Ilves EST 286 289 575 288 284 572 1147
13. Dmitry Chepik 1965 SPb Archery Club RUS 290 283 573 289 282 571 1144
14. Amarinder Singh Punjabi University Patiala IND 273 278 551 295 291 586 1137
15. Jaan Kookla 1964 Vana-Võidu VK/Viljandi SK EST 284 284 568 286 281 567 1135
16. Kaspars Elarts 1987 Atlantis-Riga LAT 285 282 567 283 284 567 1134
17. Romet Köhler 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK EST 283 286 569 283 281 564 1133
18. Stefano Lucarelli 1974 Arcieri delle Alpi ITA 283 281 564 282 277 559 1123
19-20. Jiwanjot Singh 1984 Punjabi University Patiala IND 266 272 538 289 292 581 1119
19-20. Mindaugas Baranauskas 1959 LSK LIT 276 284 560 279 280 559 1119
21. Tõnis Tingas 1973 Järvakandi Ilves EST 278 279 557 279 282 561 1118
22. Vilius Švedas 1992 LSK LIT 277 280 557 281 279 560 1117
23. Andris Bēniņš Amazones Riga LAT 274 276 550 278 279 557 1107
24. Alexis Fauron 1973 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 279 277 556 270 278 548 1104
25. Eduards Lapsiņš 1962 Amazones Riga LAT 278 271 549 274 270 544 1093
26. Jonas Kiškis 1960 LSK LIT 268 272 540 271 272 543 1083
27. Sigitas Miškinis 1958 LSK LIT 240 242 482 206 260 466 948
28. Daniel Lebecque 1987 OGS Tir à l'arc FRA 291 293 584 - - 0 584
29. Vladimir Brada   I.KLK CZE 289 290 579 - - 0 579
30. Eric Soroker 1958 Pleshet Archery Club ISR 279 286 565 - - 0 565
31. Jan Prochazka   VOT CZE 282 282 564 - - 0 564
32. Jurijs Kočergins 1981 Amazones Riga LAT 282 279 561 - - 0 561
33. Tomas Liekis 1963 LSK LIT 278 282 560 - - 0 560
34. Juozas Januškevičius 1955 LSK LIT 253 256 509 - - 0 509
 
COMPOUND - Women 2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name Born Club Nation 18 m 18 m I round 18 m 18 m II round Total
1. Ingrid Olofsson 1963 BSK Sturarna SWE 291 292 583 292 294 586 1169
2. Anne Laurila 1982 Robin Hood FIN 289 287 576 292 285 577 1153
3. Jelena Babinina 1977 KSLA LIT 283 287 570 286 287 573 1143
4. Julija Oleksejenko 1965 Atlantis-Riga LAT 283 287 570 291 280 571 1141
5. Susanna Makkonen 1967 Sinisulat FIN 285 284 569 284 284 568 1137
6. Erja Järvenpää 1964 Rauman Jousiampujat FIN 283 281 564 286 285 571 1135
7. Natalia Chepik 1967 SPb Archery Club RUS 279 281 560 285 283 568 1128
8-9. Jelena Oleksejenko 1989 Atlantis-Riga LAT 279 283 562 279 285 564 1126
8-9. Maarika Jäätma 1969 Järvakandi Ilves EST 281 283 564 280 282 562 1126
10. Maria Sushina 1982 SPb Archery Club RUS 284 274 558 281 284 565 1123
11. Evelyn Rang 1971 Tallinna Kalev EST 268 269 537 279 279 558 1095
12. Inga Kizeliauskaitė 1988 LSK LIT 254 262 516 271 258 529 1045
13. Elisabeth Barleon 1983 Compagnons du Hohlandsbourg - Colmar FRA 250 247 497 259 255 514 1011


Copyright (c) 2001-2020 AC Ilves
Webmaster