|
LÄTI KARIKAVÕISTLUSTE III ETAPP
Babites 14.10.2006
( parandatud 17.10.2006 )
OLÜMPIAVIBU - Naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Siret Luik |
Järvakandi Ilves |
EST |
293 |
-2 |
296 |
-1 |
589 |
2. |
Zane Berzina |
Amazones Riga |
LAT |
294 |
-1 |
286 |
-3 |
580 |
3. |
Ringa Baltrušaite |
LSK |
LIT |
283 |
-3 |
293 |
-2 |
576 |
4. |
Jelena Malaša |
Amazones Riga |
LAT |
253 |
-4 |
271 |
-4 |
524 |
5. |
Jelena Kononova |
Amazones Riga |
LAT |
211 |
-5 |
215 |
-5 |
426 |
6. |
Tuuli Muromägi |
Järvakandi Ilves |
EST |
204 |
-6 |
214 |
-6 |
418 |
7. |
Andra Jargane |
Amazones Riga |
LAT |
203 |
-7 |
192 |
-7 |
395 |
OLÜMPIAVIBU - Mehed
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Eduards Lapsinš |
Amazones Riga |
LAT |
310 |
-1 |
311 |
-1 |
621 |
2. |
Tomas Kucinskas |
LSK |
LIT |
296 |
-2/3 |
309 |
-2 |
605 |
3. |
Zigmars Mucenieks |
Amazones Riga |
LAT |
296 |
-2/3 |
300 |
-3 |
596 |
4. |
Jevgenijs Lipinš |
Amazones D-pils |
LAT |
282 |
-4 |
296 |
-4 |
578 |
5. |
Vygantas Juozapaitis |
Auksinis saulys |
LAT |
281 |
-5 |
284 |
-5 |
565 |
6. |
Ivo Lipste |
Amazones Riga |
LAT |
275 |
-6 |
269 |
-7 |
544 |
7. |
Arnis Podinš |
Amazones Riga |
LAT |
274 |
-7 |
264 |
-8 |
538 |
8. |
Žaks Beernaerts |
Amazones Riga |
LAT |
230 |
-11 |
274 |
-6 |
504 |
9. |
Gytenis Janusas |
LSK |
LIT |
256 |
-8 |
231 |
-11 |
487 |
10. |
Artur Roosvalt |
Järvakandi Ilves |
EST |
248 |
-9 |
236 |
-10 |
484 |
11. |
Gints Jonasts |
Amazones Riga |
LAT |
231 |
-10 |
252 |
-9 |
483 |
12. |
Ivars Kleinmanis |
Amazones Riga |
LAT |
227 |
-12 |
198 |
-12 |
425 |
13. |
Igors Vasiljevs |
Amazones D-pils |
LAT |
148 |
-13 |
134 |
-13 |
282 |
OLÜMPIAVIBU - Meesjuuniorid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Valentins Tarasenko |
Amazones Riga |
LAT |
242 |
-1 |
236 |
-1 |
478 |
2. |
Ugis Lipste |
Amazones Riga |
LAT |
219 |
-2 |
180 |
-2 |
399 |
OLÜMPIAVIBU - Naisjuuniorid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Tuuli Kurisoo |
Järvakandi Ilves |
EST |
242 |
-1 |
234 |
-1 |
476 |
2. |
Liga Blumantale |
Amazones Riga |
LAT |
236 |
-2 |
209 |
-2 |
445 |
OLÜMPIAVIBU - Noormehed kadetid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Maris Lapinš |
Amazones Riga |
LAT |
143 |
-1 |
135 |
-1 |
278 |
OLÜMPIAVIBU - Neiud kadetid
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Madara Zepa |
Amazones Riga |
LAT |
246 |
-1 |
263 |
-1 |
509 |
VAISTUVIBU - Mehed ja naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Toomas Kivilo |
Järvakandi Ilves |
EST |
143 |
-1 |
134 |
-1 |
277 |
2. |
Viesturs Silinš |
Amazones Riga |
LAT |
137 |
-2 |
120 |
-2 |
257 |
3. |
Mara Greve |
Amazones Riga |
LAT |
100 |
-3 |
102 |
-3 |
202 |
4. |
Piret Luik |
Järvakandi Ilves |
EST |
94 |
-4 |
69 |
-5 |
163 |
5. |
Agrita Zunna |
Amazones Riga |
LAT |
69 |
-5 |
80 |
-4 |
149 |
6. |
Inara Liepina |
Amazones Riga |
LAT |
21 |
-6 |
22 |
-6 |
43 |
PLOKKVIBU - Mehed ja naised
Jrk. |
Nimi |
Klubi |
Riik |
70 m |
|
70 m |
|
Kokku |
1. |
Arnoldas Jurgaitis |
LSK |
LIT |
331 |
-1 |
322 |
-2 |
653 |
2. |
Kaspars Elarts |
SK Atlantis |
LAT |
326 |
-2 |
316 |
-5/6 |
642 |
3. |
Julija Oleksejenko |
SK Atlantis |
LAT |
320 |
-3/4 |
320 |
-3/4 |
640 |
4. |
Mindaugas Baranauskas |
LSK |
LIT |
320 |
-3/4 |
320 |
-3/4 |
640 |
5. |
Tomas Liekis |
LSK |
LIT |
316 |
-5 |
316 |
-5/6 |
632 |
6. |
Petras Dagys |
LSK |
LIT |
305 |
-7 |
323 |
-1 |
628 |
7. |
Maarika Jäätma |
Järvakandi Ilves |
EST |
310 |
-6 |
301 |
-7 |
611 |
8. |
Vadims Straume |
Amazones Riga |
LAT |
291 |
-8 |
286 |
-8 |
577 |
OLÜMPIARINGID - OV Naised
Jrk. |
Nimi |
|
1/4 |
1/2 |
I/III |
1. |
Zane Berzina |
580 |
88 |
79 |
97 |
2. |
Siret Luik |
589 |
92 |
95 |
87 |
3. |
Jelena Malaša |
524 |
87 |
91 |
105 |
4. |
Tuuli Muromägi |
418 |
86 |
55 |
78 |
5. |
Ringa Baltrušaite |
576 |
83 |
|
|
6. |
Jelena Kononova |
426 |
71 |
|
|
7. |
Andra Jargane |
395 |
53 |
|
|
OLÜMPIARINGID - OV Mehed
Jrk. |
Nimi |
|
1/8 |
1/4 |
1/2 |
I/III |
1. |
Tomas Kucinskas |
605 |
104 |
104 |
95 |
99 |
2. |
Eduards Lapsinš |
621 |
104 |
95 |
94 |
96 |
3. |
Jevgenijs Lipinš |
578 |
95 |
98 |
84 |
99 |
4. |
Zigmars Mucenieks |
596 |
102 |
102 |
91 |
90 |
5. |
Vygantas Juozapaitis |
565 |
87 |
94 |
|
|
6. |
Ivo Lipste |
544 |
100 |
92 |
|
|
7. |
Žaks Beernaerts |
504 |
79 |
86 |
|
|
8. |
Artur Roosvalt |
484 |
88 |
85 |
|
|
9. |
Arnis Podinš |
538 |
76 |
|
|
|
10. |
Gints Jonasts |
483 |
74 |
|
|
|
11. |
Ivars Kleinmanis |
425 |
61 |
|
|
|
12. |
Gytenis Janusas |
487 |
61 |
|
|
|
13. |
Igors Vasiljevs |
282 |
59 |
|
|
|
OLÜMPIARINGID - OV Meesjuuniorid
Jrk. |
Nimi |
|
I |
1. |
Valentins Tarasenko |
478 |
93 |
2. |
Ugis Lipste |
399 |
74 |
OLÜMPIARINGID - OV Naisjuuniorid
Jrk. |
Nimi |
|
I |
1. |
Liga Blumantale |
445 |
87 |
2. |
Tuuli Kurisoo |
476 |
77 |
OLÜMPIARINGID - OV Noormehed kadetid
Jrk. |
Nimi |
|
1. |
Maris Lapinš |
278 |
OLÜMPIARINGID - OV Neiud kadetid
Jrk. |
Nimi |
|
1. |
Madara Zepa |
509 |
OLÜMPIARINGID - VV Mehed ja Naised
Jrk. |
Nimi |
|
1/4 |
1/2 |
I/III |
1. |
Toomas Kivilo |
277 |
|
26 |
38 |
2. |
Mara Greve |
202 |
39 |
34 |
33 |
3. |
Piret Luik |
163 |
39 |
11 |
29 |
4. |
Viesturs Silinš |
257 |
|
31 |
25 |
5. |
Agrita Zunna |
149 |
18 |
|
|
6. |
Inara Liepina |
43 |
4 |
|
|
OLÜMPIARINGID - PV Mehed ja Naised
Jrk. |
Nimi |
|
1/4 |
1/2 |
I/III |
1. |
Julija Oleksejenko |
640 |
108 |
103 |
105 |
2. |
Mindaugas Baranauskas |
640 |
107 |
106 |
104 |
3. |
Kaspars Elarts |
642 |
108 |
98 |
103 |
4. |
Vadims Straume |
577 |
105 |
92 |
81 |
5. |
Arnoldas Jurgaitis |
653 |
100 |
|
|
5. |
Petras Dagys |
628 |
100 |
|
|
7. |
Maarika Jäätma |
611 |
99 |
|
|
8. |
Tomas Liekis |
632 |
96 |
|
|
OV - Olümpiavibu
PV - Plokkvibu
VV - Vaistuvibu
|
|