JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2006 a.

Naised 30 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Eve Kivilo JVK "Ilves" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 348
2. Anneli Preimann JVK "Ilves" 18.-23.07. Euroopa noorteGP, Wyhl 343
3. Bessi Kasak JVK "Ilves" 8.-13.08. Euroopa noorteGP,Praha 343
4. Liis Varik V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 340
5. Piret Luik JVK "Ilves" 20.05. Eesti noorteKV 338
6. Siret Luik JVK "Ilves" 01.10. Lumemängud 338
7. Liis Anni JVK "Ilves" 17.06. Järvakandi "Känd" 334
8. Eva Lank PVK "Meelis" 08.07. Visa hing F-2 330
9. Reena Pärnat PVK "Meelis" 23.-24.09. ILVES CUP 329
10. Katrin Froš PVK "Meelis" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 325
11. Tuuli Kurisoo JVK "Ilves" 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 321
12. Külli Muromägi JVK "Ilves" 29.-30.07. Eesti MV 320
13. Tuuli Muromägi JVK "Ilves" 29.-30.07. Eesti MV 314
14. Maiu Mardu JVK "Ilves" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 312
15. Evelyn Rang Tallinna "Kalev" 17.06. Järvakandi "Känd" 308
16. Helena Ilmjärv V-V VK Vilj.SK 08.07. Pärnumaa MV 308
17. Pille Kaupmees PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 308
18. Aet Roosimägi V-V VK Vilj.SK 03.06. Eve Suitsu memor. 307
19. Iris Reinula V-V VK Vilj.SK 08.07. Pärnumaa MV 304
20. Kaysa Luht JVK "Ilves" 15.-16.04. Rapla mk MV 301
21. Kristi Kookla V-V VK Vilj.SK 08.07. Pärnumaa MV 301
22. Kristin Nestor-Alviste Tallinna "Kalev" 06.05. Pärnu avavõistlus 300
23. Ingrid Kirs JVK "Ilves" 15.-16.04. Rapla mk MV 299
24. Andra Stražev JVK "Ilves" 15.-16.04. Rapla mk MV 292
25. Kaisa Telve PVK "Meelis" 20.05. Eesti noorteKV 288
26. Luisa-Linda Pirsko PVK "Meelis" 08.07. Pärnumaa MV 286
27. Anna Šerstjuk JVK "Ilves" 15.-16.04. Rapla mk MV 284
28. Kristel Kuusik JVK "Ilves" 06.05. Pärnu avavõistlus 275
29. Katrin Uudeküll JVK "Ilves" 03.06. Eve Suitsu memor. 270
30. Marie Ojasalu PVK "Meelis" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 262
31. Mariliis Martin V-V VK Vilj.SK 01.10. Lumemängud 256
32. Anna Mari Liivrand Tallinna "Kalev" 01.10. Lumemängud 186
33. Külli Tkatš PVK "Meelis" 08.07. Pärnumaa MV 252
34. Annika Želobetski Tallinna "Kalev" 29.-30.07. Eesti MV 251
35. Eleriin Peterson PVK "Meelis" 09.09. Noorte MV 216
36. Laura Nurmsalu V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 209
37. Kerli Laidna PVK "Meelis" 20.05. Eesti noorteKV 140


Copyright (c) 2001-2023 AC Ilves
Webmaster