JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2006 a.

Mehed 90 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo JVK "Ilves" 23.-24.09. ILVES CUP 294
2. Priit Viher JVK "Ilves" 17.06. Järvakandi "Känd" 280
3. Hannes Annus PVK "Meelis" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 280
4. Taavi Ennemuist V-V VK Vilj.SK 05.-06.08. Balti MV 278
5. Eimar Kukk PVK "Meelis" 08.07. Pärnumaa MV 274
6. Aivo Agu JVK "Ilves" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 269
7. Eerik Ennemuist V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 267
8. Siim Aaver JVK "Ilves" 29.-30.07. Eesti MV 262
9. Kalev Reinaste JAK 01.10. Lumemängud 259
10. Zigmontas Strepaitis Tallinna "Kalev" 08.07. Pärnumaa MV 258
11. Leo Kuusk PVK "Meelis" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 253
12. Are Lember V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 243
13. Andres Oss V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 233
14. Mart Muhel PVK "Meelis" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 223
15. Ülo Sinimets V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 219
16. Andres Ansip JVK "Ilves" 01.10. Lumemängud 210
17. Artur Roosvalt JVK "Ilves" 23.-24.09. ILVES CUP 206
18. Ulvar Kuningas JAK 29.-30.07. Eesti MV 203
19. Taavo Allik V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 203
20. Jaan Ainvere JAK 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 200
21. Sander Putnik V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 193
22. Ants Raag Sõmerpalu Välk 08.07. Visa hing F-2 192
23. Margus Tui V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 190
24. Mait Mardu JVK "Ilves" 23.-24.09. ILVES CUP 188
25. Artur Jakimenko JVK "Ilves" 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 182
26. Rene Rosin PVK "Meelis" 06.05. Pärnu avavõistlus 155
27. Jaanus Tamm Tallinna "Kalev" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 144
28. Madis Pajula JVK "Ilves" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 131
29. Kristo Kookla V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 129
30. Mart Salumäe V-V VK Vilj.SK 03.06. Eve Suitsu memor. 128
31. Siim Luhtoja JVK "Ilves" 17.06. Järvakandi "Känd" 128
32. Lauri Habakuk PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 117
33. Raimo Muinaste PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 116
34. Tõnis Väin Tallinna "Kalev" 29.-30.07. Eesti MV 112
35. Kaspar Minn JVK "Ilves" 15.07. Eesti noorteMV 104
36. Ants-Martti Helinurm V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 79
37. Valev Paukson JVK "Ilves" 23.-24.09. ILVES CUP 54


Copyright (c) 2001-2023 AC Ilves
Webmaster