JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2006 a.

Mehed 50 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo JVK "Ilves" 01.10. Lumemängud 321
2. Taavi Ennemuist V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 314
3. Eerik Ennemuist V-V VK Vilj.SK 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 313
4. Hannes Annus PVK "Meelis" 08.07. Pärnumaa MV 309
5. Priit Viher JVK "Ilves" 08.07. Visa hing F-2 308
6. Siim Aaver JVK "Ilves" 23.-24.09. ILVES CUP 307
7. Taavo Allik V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 301
8. Aivo Agu JVK "Ilves" 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 297
9. Mati Vaikjärv PVK "Meelis" 08.07. Pärnumaa MV 296
10. Andres Oss V-V VK Vilj.SK 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 296
11. Ulvar Kuningas JAK 29.-30.07. Eesti MV 292
12. Mati Tõusme PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 290
13. Zigmontas Strepaitis Tallinna "Kalev" 17.06. Järvakandi "Känd" 288
14. Mart Muhel PVK "Meelis" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 283
15. Sander Putnik V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 283
16. Kalev Reinaste JAK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 283
17. Eimar Kukk PVK "Meelis" 06.05. Pärnu avavõistlus 282
18. Mait Mardu JVK "Ilves" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 273
19. Jaan Ainvere JAK 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 271
20. Artur Jakimenko JVK "Ilves" 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 269
21. Margus Tui V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 268
22. Ülo Sinimets V-V VK Vilj.SK 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 267
23. Leo Kuusk PVK "Meelis" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 266
24. Artur Roosvalt JVK "Ilves" 29.-30.07. Eesti MV 266
25. Ats Kurvet PVK "Meelis" 20.05. Eesti noorteKV 263
26. Kaspar Minn JVK "Ilves" 25.-28.08. XXXVII Järvakandi Open 263
27. Lauri Habakuk PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 257
28. Andres Ansip JVK "Ilves" 29.-30.07. Eesti MV 255
29. Are Lember V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 251
30. Olev Haidak PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 250
31. Ants Raag Sõmerpalu Välk 03.06. Eve Suitsu memor. 242
32. Rene Rosin PVK "Meelis" 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 241
33. Raimo Muinaste PVK "Meelis" 29.-30.07. Eesti MV 236
34. Ants-Martti Helinurm V-V VK Vilj.SK 02.-03.09. Vana-Võidu lahtised MV 235
35. Siim Luhtoja JVK "Ilves" 17.06. Järvakandi "Känd" 231
36. Kristo Kookla V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 220
37. Daniil Kurman PVK "Meelis" 20.05. Eesti noorteKV 217
38. Stas Grišenko PVK "Meelis" 06.05. Pärnu avavõistlus 213
39. Jaanus Tamm Tallinna "Kalev" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 213
40. Tõnis Väin Tallinna "Kalev" 29.-30.07. Eesti MV 202
41. Madis Pajula JVK "Ilves" 01.-02.07. Kalevi lahtised MV 198
42. Jevgeni Šerstjuk JVK "Ilves" 15.-16.04. Rapla mk. MV 177
43. Kristo Kraaner V-V VK Vilj.SK 29.-30.07. Eesti MV 168
44. Tõnis Lind Tallinna "Kalev" 06.05. Pärnu avavõistlus 159
45. Mart Salumäe V-V VK Vilj.SK 03.06. Eve Suitsu memor. 159
46. Ragnar Raag Sõmerpalu Välk 09.09. Noorte MV 156
47. Sven Elvelt Tallinna "Kalev" 29.-30.07. Eesti MV 147
48. Valev Paukson JVK "Ilves" 23.-24.09. ILVES CUP 126
49. Rego Metsoja JVK "Ilves" 15.-16.04. Rapla mk. MV 123
50. Erik Soekov PVK "Meelis" 09.09. Noore MV 119
51. Mati Jõgiste Sõmerpalu Välk 20.05. Eesti noorteKV 73
52. Martin Vill Sõmerpalu Välk 20.05. Eesti noorteKV 71


Copyright (c) 2001-2023 AC Ilves
Webmaster