JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Aasta parim treener on Raul Kivilo   (Nädaline)"Sporti ei saa teha nii nagu poliitikat, et olen kõva mees ja tulen mütsiga lööma," ütles vibutreener Raul Kivilo pühapäeval pärast Eesti sisekarikavõistluste tulemuste selgumist oma õpilastele. Väikseimgi järeleandmine treeningutes toob tagasilöögi tulemustes. Tegelikult polnud ka sisekarikavõistlustel Ilvese vibulaskjatel põhjust häbeneda.

Sportvibulaskjatest olid esimese seitsme hulgas viis Ilvese valgesinises vormis naissportlast. Võitis Siret Luik 557 silmaga, edestades Anneli Preimanni seekord 12 silmaga. Meesteklassis jõudis Siim Aaver Tallinna kalevlase Paulo Santose järel teiseks, kaotades vaid kahe silmaga. Kuigi ka treener ise oli eelvõistluste põhjal saanud koha 16 parema hulgas, ta seekord käevigastuse tõttu laskerajale ei läinud.

Novembris valiti Raul Kivilo Rapla Maakonna Spordiliidu (RMSL) juhatuse liikmeks. Nüüd esitas klubi ta parima treeneri hääletamisele. Oma õpilaste koostatud loetelu treeneri tegevusest on täpne.

Raul Kivilo on Järvakandi vibuklubi Ilves liige
Ta juhendab Järvakandis nii algajate kui ka edasijõudnute treeninggruppe. Võimaluse korral abistab ka Valtu ja Türi treeninggruppe.

Klubi eestvedajana osaleb ta aktiivselt võistluste korraldamises. Sel hooajal korraldas klubi 9 võistlust ning Raul Kivilol oli selles osas kandev roll. Edukalt toimusid nii Rapla maakonna MV kui ka juba rahvusvaheliselt tunnustatud võistlusteks kujunenud Ilves Cup ja Järvakandi Open.

Rauli suurima tähelepanu saavad siiski edasijõudnute gruppi kuuluvad laskurid. Ta on Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Vibuliidu olümpiakandidaatide (Anneli Preimann, Bessi Kasak, Siret Luik) treener.

Tema õpilaste saavutused 2008. aastal:
Siret Luik – Euroopa meister jahivibulaskmises
Siim Aaver – Euroopa pronks jahivibulaskmises
Eve Kivilo – Euroopa veteranide meister vibulaskmises
Siim Aaveri kõigi aegade teine tulemus sportvibus meeste seas – 1298 silma harjutuses FITA-1. (Rohkem on lasknud ainult Kivilo ise.)
Anneli Preimanni kõigi aegade kolmas tulemus sportvibus naiste seas – 1285 silma.
Naiskond (Anneli Preimann, Piret Luik, Bessi Kasak) – 6. koht vibuklubide maailma karikavõistlustel.
Eesti meistrivõistlustel tuli kullale nii naiskond kui ka meeskond: Siret Luik, Bessi Kasak, Anneli Preimann; Siim Aaver, Priit Viher, Taavi Ennemuist (kõik Raul Kivilo õpilased).
Anneli Preimann – individuaalne Eesti sisemeister (sportvibu naiste arvestus).
Siret Luik – individuaalne Eesti meister (sportvibu naiste arvestus).
Siim Aaver – individuaalne Eesti meister (sportvibu meeste arvestus).
* Kõik mainitud laskurid kuuluvad vibuklubisse Ilves. Allikas: RMS Liidule esitatud vibuklubi Ilves ettepanek parima treeneri valimisel

Parim treener 2008
Raul Kivilo 38 p
Indrek Ruut 21 p
Olev Nisumaa 18 p
Harri Koiduste 15 p
Jaak Karp 5 p

Parim võistkond 2008
1. Rapla Korvpallikooli A-kl meeskond (Allar-Raul Antson, Ott Krusell, Martin Limberg, Martin Milling, Riido Ots, Erki Põder, Madis Pärn, Jaan Sepping, Janar Soo, Fredy Talts, Karl-Gustav Tamberg, Markus-Erik Volke, Märt Väljaots, treener Indrek Ruut) 38 p
2. OK Orvand võistkond 49. Jüriöö jooksul - Lauri Tammemäe, Mariann Sulg, Tõnis Vaiksaar, Piibe Tammemäe ja Timmo Tammemäe 9 p
3. Kohila Võrkpalliklubi rannavollepaar Signe Kõva ja Karmen Kaljurand 8 p
4. OK Orvand rogainivõistkond (Mihkel Viru ja Jaan Viru) 7 p
5.-6. Järvakandi vibuklubi naiskond (Anneli Preimann, Piret Luik ja Bessi Kasak) 6 p
5.-6. Rapla Korvpallikooli A-kl naiskond (Kerli Haas, Madli Hanson, Solveig Kesküla, Kätriin Kivioja, Kaia Kosk, Kadri Kruusimägi, Laura Lõhmus, Mari Neeme, Stiina Ottender, Liis Pärn, Kadi Vainu ja Kristel Viljus) 6 p
7.-8. OK Orvand võistkond (Timmo Tammemäe, Tõnis Vaiksaar ja Lauri Tammemäe) 5 p
7.-8. Kohila SK/Orgita Dolomiiditooted võistkond (korvpall) 5 p
9. Rapla Korvpallikooli C2 naiskond 4 p
10. Järvakandi vibuklubi meeskond (Siim Aaver, Taavi Ennemuist, Priit Viher) 2 p
11. Järvakandi vibuklubi II naiskond (Anneli Preimann, Siret Luik ja Bessi Kasak) 1 p
(Rogain on võistkondlik valikorienteerumise võistlus 24-tunnise kontrollajaga)


Heino Laiapea


Copyright (c) 2001-2024 AC Ilves
Webmaster